Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lidl-s fa vonat készlet...

Lidl-s fa vonat készlet kompatibilis a tescossal, ikeással?

Figyelt kérdés

Ami most a lidls prospektusban van

[link]

6. oldalon bal oldalt, rákattintva a vasútra bejön egész nagyban is.


2013. dec. 9. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
az autós biztos nem, de az alagutas vonat talán????
2013. dec. 9. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem, mert oda van írva, hogy a Lidl-es vonatokkal kompatibilis. Menj el és nézd meg a boltba, szerintem rajta van a dobozon.
2013. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

... ha van Ikeas, Tescos vonatod akkor tedd a táskádba, szolj az eladónak,h szeretnéd megnézni, h paszol-e...


ettöl extrémebb dolgokkal is találkoztam már (üzletvezetö helyettes vagyok Lidlben) a multkor mobilt akartak tölteni az üzletben és nagyon keresték hova tudják bedugni az otthonrol hozott töltöt :-)

2013. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs még fa vonat készletünk, de kinéztem ezt közel is a lidl :)

Szóval belepróbálni nem tudom sajnos, gondoltam hátha valaki vett már nem ma kezdődött az akció és nekik hátha van már más fajta is.

Azért gondoltam, hogy legyen kompatibilis az ikeással tescossal, mert azok egymással azok, ezt már itt olvastam :) és úgy sok kiegészítővel lehetne bővíteni ezt a készletet.

2013. dec. 10. 11:21
 5/7 anonim válasza:
Kiderult hogy kompatibilis-e?mert engem is nagyon erdekel!
2013. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
végül tescosat vettünk, pont arra jártunk, így azt választottuk, sok kiegészítő van hozzá.
2013. dec. 14. 15:07
 7/7 anonim válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy melyiket vetted, hanem hogy kompatibilisek-e. :)
dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!