Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti repülnétek 1 év körüli...

Ti repülnétek 1 év körüli gyerekeitekkel 10-12 órát?

Figyelt kérdés
vagy van olyan aki repült ennyit ilyen idős gyerekkel? hogy lehet kibírni? mivel foglaltátok le a gyerkőcöt? márciusban mennénk a 40 fokba. biztos mindenhol klíma lesz, megbetegszik tőle majd a lányom? és ez a nagy hőmérséklet változás...?az út ajándék, nem átruházható és nem tehető más időpontba.

2013. dec. 11. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nem szokott gond lenni. Én tavaly utaztam ennyit és mellettem egy 9 hónapos kisbaba volt. egy hangja nem volt. vagy evett avgy aludt avgy néha játzsott. Háha körbe mentek vele az ülések között kézen fogva. Nagyon nyugodt baba volt, de tény sokat is evett. Felszállásnál szopizott és bele is aludt. A mögöttem horkoló öreg urral több bajunk volt mint a babával. Annó utaztam unokatesómmal is aki akkor volt 7 hónapos, vele sem volt semmi gond. Nekem az a atapszataltom hogy a nagyobb olyan 3-5 ves gyerekek rosszabbul birják. ök inkább hisztiznek.
2013. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a lányom már most nagyon aktív, mozgékony baba. félek, hogy nem bírja majd az egy helyben ülést, és sír, hisztizik. és akkor majd mindenki minket néz meg szid. a filmekben látni repülőkön mini "játszószobát", ahova akkor lehet menni, ha nem kell bekötve lenni. ilyen tényleg van? vagy légitársaságtól függ?
2013. dec. 11. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Én a sajátommal biztos, hogy nem vállaltam volna be, de az átlag 1 egy éves sem fog 10-12 órát végigülni nyugiban, idővel elkezd hisztizni, és az nagyon kellemetlen. Hiába sétálgatsz vele a folyosón, kb. 10 percig lesz érdekes számára. Nincs az a pénz, amiért bevállalnám.
2013. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kapsz egy mozeskosarat amit a falra lehet felszerelni, abba tud aludni, ülve játszani. Bekötni csak akkor kell amikor mindnekinek ilyenkor a mama ölében van és kapsz egy speckó övet amivel a magadéhoz tudod öt is kötni.
2013. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Húgom utazott 16 órát is...én simán bevállalnám most a 2 gyerekemmel ha lenne lehetőségem meglátogatni húgomékat....

Március még odébb van...én nem mondanám le ezért,főleg hogy ajándék!

Persze hogy nem fogja nyugiban végigülni...de valahogy csak el fog telni az idő:)

2013. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem fogjuk lemondani, mert egy vissza nem térő lehetőség, csak tartok az utazástól. a férjem is azt mondja hogy rengeteg gyerek utazik nap mint nap repülőn, és valahogy csak ki lehet bírni. de biztos nem lesz egyszerű.
2013. dec. 11. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia én nemrég utaztam vele, két hét hiján volt 1 éves. Nagy szerencsém volt, mert ahogy elkezdett felszállni a gép, alnyomta a légnyomás és elaludt 1 perc alatt. A 12 orás repülésből kb,8-at átaludt, pedig nekem nagyon izgága, és még este sem aludt ennyit egyhuzamba. A maradék pár orán meg megetettem, utánna játszottunk. Persze az lenne a legjobb, ha este indulna a repülő, sokkal nagyobb az esélye hogy átalussza.
2013. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is ataludta. Pedig nallunk repulo valltas is volt. Elso ut 12 ora. Utanna 6 ora varakozas a repteren es masodik repulo ut 2 ora.

Mi este utaztunk amikor fellszallt a gep akkor megetettem es elaludt. Ahogy itt mar irtak a falon levo mozeskosar szerusegbe tettem az alvo babat. (babasoknak az elso sort adjak igy van hely boven a labadnak es elotted van a mozes a falon). Ferjem aludt en megneztem par filmet. Reggel mikor hoztak a reggelit akkor felkapcsoltak a villanyokat es meg erre sem ebredt meg a kisfiam. :) Ugy aludt mint a bunda. Leszallas elott ebredt fel 1 oraval. Ekkor tiszta pelus, reggeli es mar szalltunk is le. 6 orat elvoltunk a repteren (talaltunk egy helyseget ahol nagy bor fotelek voltak es ott lehetett jatszani, beultunk valahova ebedelni, setaltunk...) igy annyira kifaradt, hogy a masodik repulo utat is vegig aludta. :) Nallunk a gond az ido eltolodassal volt ami 7 ora (7 oraval voltak elobbre). Hat ejszaka joparszor kukkorekolt es nappal aludt a tengerparton az arnyekba. :) 4 nap utan allt at. Itthon ezt eljatszotta ismet 4 nap kellett a visszaallashoz.

2013. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát... abszolút gyerekfüggő. Én pl a kisfiam első szülinapja után 1 nappal utaztam haza (meg a 4 éves testvérével) csupán Helsinkiből (férjem ott dolgozott), és azt mondom, az a 2-3 óra életem egyik legszörnyűbb élménye volt! Hozzá kell tennem, mindkét fiam rendkívül mozgékony, nehezen leköthető, plusz a kicsim épp csúnyán meg volt fázva, ezáltal még nyűgösebb is volt. A legnehezebb az volt, hogy nem bírt megülni az ölemben, állandóan menni akart, de a zsúrkocsiktól, amiket állandóan tologattak a légikísérők, nem hogy sétálni, nem tudtunk felállni sem, mert nem fértünk el, az ülések pedig rettentően szűken voltak szabva, pedig nem fapados járat volt. Ráadásul a le - és felszállás során kötelezően át be is kellett ugye kötnöm a gyereket, na azt meg pláne nem bírta, egy kész rémálom volt, visítozott, vergődött, mindenki minket nézett... szóval az én válaszom: nem hiszem, hogy bevállalnám, kivéve, ha van olyan lehetőség, hogy mozoghasson a gyerek, és normálisak a körülmények. Milyen géppel mennétek?
2013. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek is a választ! látom gyerekfüggő akkor a dolog...nem tudom még hogy milyen repülővel megyünk, a férjem bátyja foglalta le nekünk, hozzá megyünk Floridába 2 hétre. majd rákérdezek, ő rengeteget repült már tudja melyik gép milyen. fúú, de nagyon félek az úttól! a gyerkőc miatt...
2013. dec. 13. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!