Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 honapos kislanynak karacson...

Gyönyörűséges kérdése:

19 honapos kislanynak karacsonyra 12-es kerekpar hasznos ajandek?

Figyelt kérdés

Erdeklodnek, hogy tavasszal mar a 2 evet tolti, hogy olyankor mar tanithato kerekparozni?

Kinek milyen a tapasztalata?



2013. dec. 14. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor a 12-es kerékpár nagy még. Ilyen korban még a kismotor, ami jó szerintem. Az én kisfiam 3 évesen kezdett 12-es pótkerekes bringával, de akkor is még jobban szerette a motort! Igazán négy évesen szerette meg a bringázást!
2013. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg futóbicikli? Az én gyerekeim kb. kétévesek voltak, amikor elkezdtek biciklizni (pótkerékkel), de ők mástól kapták a bringát. Ha ezt nem kapták volna meg, akkor szerintem futóbiciklivel kezdtünk volna.
2013. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 2 éves elmúlt, mire egyáltalán meg tudta tanulni tekerni a pedált. És neki 12-es bringája volt.

De én azt gondolom, hogy inkább akkor vegyetek neki biciklit húsvétra, mert akkor már nemsokára jön a jó idő és tudja kint is használni.

Szerintem így nincs értelme télre biciklit venni, hogy nem is tudja használni, de ha tudná is az idő végett akkor sem tudná még tekerni.

2013. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem 12-es, hanem 10-es biciklivel.
2013. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, nagyszulok veszik, MINDENE megvan mar jatek, fejleszto temakorben, ezert valasztottuk a kerekpart, egy kis motort mi is tudunk venni, fogunk is, de valami szep, emlekezetes karacsonyi ajandekot szeretnenek a szuleim. Tarolni van hol tavaszig.

Szerintem maradunk a kerekpar mellett, hatha mar nyar elejen tudja majd hasznalni.

2013. dec. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!