Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit szánsz vagy mennyit...

Mennyit szánsz vagy mennyit szántál karácsonyra ajándékra a gyermekednek? Ha van kedved azt is leírhatod mit kap és hány éves.

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam, tőlünk egy 7500 forintos fejlesztő játékot kap. Anyukámtól egy nagy autót (imádja az autókat), csizmát és ruhákat kap, apuéktól kisasztalt kisszékkel, keresztanyámtól kozmetikumot és meglepit (mi sem tudjuk mi az). Ezeket nem tudom mennyibe kerültek.
2013. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pici, 6 hónapos, kap egy Jumperoot, és lamaze játékokat 35.000ft

A nagy 5 éves, Barbi autót kap, Barbi házat, playmobilt, fagyi forgatag, ea polip gyurma készletet. Ez 60.000 volt, de a felét vissza kaptam a Tescóban utalványban, szóval ő is 30.000-ért kap.


Ebbe az egyik Mami adott 15.000 Ft-ot.

A másik Mami talán hoz majd valamit.

2013. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam még kicsi 1,5 éves, neki tavaly is, idén is jelképeset vettünk. Idén a tescoban találtunk egy ilyen kis kocsit, amiben az ABC betűi vannak kocka formában, 2500 körül volt akciósan. (Múlthéten ugyanez már 8000 Ft volt..)


Kislányom 6,5 éves, ő Üvegfesték készletet kap 5000 Ft értékű + hajkrétát ami 2900 Ft volt.


Remélem örülni fognak!:) Költöttem volna többet is, de minek? Nem az a célom, hogy a karácsonyt a hatalmas ajándékokhoz kapcsolják. Ajándékhoz kapcsolhatják, evidens, hogy erről is szól, de szeretnénk normál keretek között maradni.

Emellett még több családtagnak is vásároltunk (13-nak), épp tegnap számoltam össze 55.000-t költöttünk összesen. Úgy érzem sok, de amiket itt már hallottam-olvastam, ez még a normális kategória :)

2013. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A családtól kap (tehát nagyszülőktől és tőlünk) egy nagy közös ajándékot. 65 ezerbe kerül. A nagy részét apukám fizeti,mert így szerette volna. Mi 10 ezerrel szállunk bele!
2013. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a lányunk. Legót, könyvet és Maya plüssöt kap tőlünk, kb 20e-be kerültek. Apránként vettem meg őket az utóbbi hónapokban.


A családtól nem tudjuk, mit kap, meglepetés lesz :-)

2013. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi nem veszünk csak úgy játékot, ajándékot a gyerekeknek, csak eseményre.

Nagylányom utoljára szeptemberbe kapott 3-ik szülinapjára a kicsi meg nyáron az elsö szülinapjára.


Ìgy karácsonykor mindig nagyobb dolgot kapnak.


Közösen kapnak egy lego duplo vonatot(nagy szett, használtan vettem interneten), közös még a playdoh gyurma és play mais(ezek pl aldiban voltak akciózva a összel és nem adtam oda nekik, hanem eltettem karácsonyra).

A kicsi egy furreal kutyát kap a nagy meg egy interaktív puzzelt. èdes anyám és anyósom valami apró játékot és ruhákat vettek. déditöl pedig tündéreket kapnak(nekem kellett megvenni). Még kb 30.000Ft van lógoban a családtól amit elvárnának, hogy a gyereknek vegyek játékot, vagy rájuk költsek, de mindenük megvan, így azt eltettem, majd tavaszi ruhákra jó lesz.

Összegben foggalmam sincsen. Nem akarunk elszállni, de mivel ök most húsvétig semmit nem kapnak, így azért nem is fukarkodunk.


Sajna ismerek olyan családot, ahol még novemberben is kapott a gyerek csak úgy nagydoboz legót, de a fa alá csak valami apróságot meg ruhát kap. Èn gyerekként imádtam a fa alatt ajándékot kapni és évközben nem is kellett nagyon semmi.

2013. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
2,5 éves a lányunk, egy 6 ezer forintos Pinkie Pie interaktív pónit kap és egy kutyás éjszakai fényt. Szerintem az szülők rengeteget költenek ilyenkor. És még azt mondják válság van. Én igyekszem ésszerű határokon belül maradni.a karácsony nem a nagyzolásról szól, hanem a szeretetről, a közösen eltöltött pillanatokról.
2013. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb. 10 ezer mi, a szülei és 10 ezer az én szüleim és nővérem. 3,5 éves a kislányunk. Kap babakészletet, beszélő papagájt, kisvakondos nyomdát, hordozható játékkonzolt és egy pötyit. Memória kártyára is gondoltam, lehet, azt még kap, mert nagyon ügyesen találja meg a párokat. Ezeket összesen kapja.
2013. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 eves lesz par het mulva. Bocsi de megprobalok kepekre rakeresni es linkelni mert konnyebb mint korulirni a jatekot neha. :)


1. Tollunk, Lego, 4+ eveseknek a 4635-os autos set (par honapja tertunk at a duplorol a sima legora es nagyon szereti). Meg a nyaron vettem a Tescoba learazva 4200Ft-ert.


2. Tollunk, Meccanobol az 1-es szintu kezdo szett. Szinten Tescoba vettuk meg oktober elejen leertekelve 4000Ft:

[link]


3. Tollunk, dinoszauruszos kepeskonyv 900Ft


4. Tollunk dinoszauruszos puzzle kirako 1400Ft


5. Tollunk tarsasjatek 1600Ft:


[link]



6. Nagybacsitol,Playmobil 5150 urhajo, nem tudom mennyert vette:


[link]


7. Anyai Nagyszuloktol, 86 db.-os geomag magneses epito es disney mesekonyv. A geomagot mar regen megvette kb. 9ezer volt ha jol emlekszem:

[link]


8. Baratnomtol matricas gomb mozaik kepkeszito es valamilyen mese dvd:


[link]


Nagyneni, clics autos epito (mar van neki ilyen vonatos valtozatba. Szulinapjara kapta es nagyon szereti, igy keszletbovites). Kb 6000-ert vettek:


[link]


Apai nagyszulok: carerra go forma 1-es autopalya. 10000Ft korul vettek. Kisfiam imadja. Par honapja jatszott vele egy szulinapi bulin. Ugyhogy ezt kert a telapotol es a nagyszulok vettek meg.


[link]


Tehat apatol es tollem olyan 12ezer eretkben kap ajandekot. Meg veszek neki egy kis csokit. A tobbi a csalad tobbi tagjatol van.

2013. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányaim a Fakopáncstól kapnak faékszereket, nyomdát, nagyítót, hangszereket, kirakót, pónikat (ezek a legkisebb játékok, de a legdrágábbak, mert My Little Pony-sok), babaszobába műanyag bútorokat, és használtan vettem egy gyönyörű pónikastélyt. Ezek nem voltak összesen 10 forint értékűek, pedig gyönyörűek. A mamáktól kapnak ruhákat, kabátot, csizmát (az én gyerekeim ruhát is szeretnek kapni, lehet dicsekedni az oviban), és egy beltéri nagy hintát. Ezek a dolgok is kb 15 ezerbe kerültek, mert nekem kellett megvenni őket. Úgyhogy szerintem 25 ezerből nagyon szép karácsonyi ajándékaik lesznek.
2013. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!