Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet székeléskor vérzés?

Mitől lehet székeléskor vérzés?

Figyelt kérdés
Mielőtt teherbe estem néha a székletemmel friss,piros vér volt. Miután teherbe estem elmúlt. Majd a kislányom születése után újra előjött. Nem rendszeresen, csak néha néha.
2013. dec. 22. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Több mindentől lehet. Tudtommal aranyértől is. De nekem komolyabb ok miatt volt sajnos. Bélgyulladás. Jobb időben elmenni vele a dokihoz, hidd el. Inkább legyen időben kis baj, mint későn nagy...
2013. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg aranyér, de lásson orvos. (Proktológus sebészhez kell ezzel menni.)


Nekem volt aranyér kezelésem meg műtétem is, előtte nekem is tükrözést csináltak, hogy kizárják, nem valahonnan "feljebbről" érkezik-e.


Én elég sok dokit "kipróbáltam", ha budapesti vagy, szívesen ajánlok magánban egy nagyon szupert (ő műtött), aki mind emberileg, mind szakmailag profi, és TB alapon lehet menni hozzá.

2013. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert a vérzés nem normális. Kezdd proktológussal, és utána gasztroenterológus.

Ne halogasd, mert a vérzes oka lehet banális betegség, de akár súlyosabb bajra is utalhat.

2013. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!