Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen "gyógyszert" javasoltok?

Milyen "gyógyszert" javasoltok?

Figyelt kérdés
Lányom már 2 hete náthás, semmi komoly. Fehér váladék, más panasz eddig nem volt. Szívtuk orrszívóval, sterymart és nasivin sanftot használtunk. Ma elkezdett hörögni (nem vészesen, de néha csinálja) ha köhög, felszakad neki. Tudtok ajánlani valamit, kell egyáltalán ilyenkor valami? Köszönöm! Egyébként másfél éves.
2013. dec. 28. 21:54
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:
Hasonló volt a tünete a 2 éves lányomnak, azt csináltuk amit te is.Aztán mégis arcüreg gyulladása lett.Vidd orvoshoz.
2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiamnál is ha náthás az 2 hétig eltart. Folyamatos orrszívás fontos. Patikában gyógynövényalapú köptetőt vettem. Már semmi baja. Ja és éjjelre Baby Luuffal kentem a hátát.
2013. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem viszem orvoshoz, a doki is mondta, hogy akkor vigyem náthával, ha sárga a váladék, ami az orrából jön vagy lázas nem lesz. Feleslegesnek tartom, csak ha már nagyon tanácstalan vagyok.


Köszi második válaszoló, valami ilyesmire gondoltam én is. El is ugrom most a patikába és megérdeklődöm, amit írtál. Köszönöm a tippet!

2013. dec. 29. 09:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az én lányomnál is 2 hét az átlag a náthában.
2013. dec. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!