Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme?...

Szerintetek van értelme? 15-36-os autósüléshez kiegészítő biztonsági öv. Link

Figyelt kérdés

Vagy csak parasztvakítás?

[link]


2014. jan. 4. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor inkább 9-36 kg kategóriás ülést vennék, abban van 5 pontos öv, később kivehető és beköthető a gyerkőc az autó övével.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok híve az ilyen tág súlykategóriának.

Amúgy nem is értem igazán a működési elvét, hol rögzül ez pontosan?

2014. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt én sem:)

Talán az autósülés háta mögött átlósan? És akkor tul.képpen odakötözöd a gyereket az üléshez?

2014. jan. 4. 23:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az egyik vállánál jön lefele a gyerek előtt az autó öve, és alul megy át előtte, az van becsattolva. De hogy a másik vállánál honnan jön az öv, és hova csattolódik azt nem értem. De lehet én vagyok lemaradva nagyon. Nekem macerásnak és irreálisan drágának tűnik, ahhoz képest, hogy egy igen olcsó kategóriás üléssel reklámozzák.
2014. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog(lehet).Mi már annyit vacilláltunk a férjemmel,hogy mit is csináljunk,pedig a fiúnknak Römer ülése van(15-36 kg),ami kicsit dönthető.KÖSZI a tippet,mi biztos,hogy megvesszük.3 gyerekes
2014. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod, megírnád hogy működik?
2014. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,mindenképpen!
2014. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 4. vagyok.Holnap megy az uram megvenni,ám itt a videó,hogyan kell rátenni a másikra.Praktikus,és egyszerű használni.

http://www.youtube.com/watch?v=-h-HEB9v7t8

2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de ügyi vagy! Én nem találtam! Köszi!
2014. jan. 6. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ígértem,hogí írni fogok,ha megvettük(és kipróbáltuk).Azt kell mondjam,baromi jó!Az uram pikkpakk felszerelte.A kisfiam is azt mondta,hogy kényelmesnek érzi.Annyi,hogy mostantól nem 1,hanem 2 övet kell ki,illetve becsatolni.Nem olcsó,de megéri(pláne,hogy több évig lehet rá szükség).Mi a MiniManóban vettük,9490 ft-ért.Ezen kívül csak az Elefani bababoltban forgalmazzák,500 ft-al olcsóbban.
2014. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem parasztvakítás, hanem a legrosszabb, amit tehet egy szülő, ha ilyennel rögzíti a gyereket!!


Nem véletlenül tiltották be Európában 18 kg felett az 5 pontos övet!! Ez a divat Amerikából indult, ahol azzal magyarázzák, hogy a versenyzőknek is 5(6) pontos övük van.


Igen ám, csak, hogy Ők használnak Hans-ot!

Vagyis nyakmerevítőt.

E nélkül egy ütközés halállal végződhet, egy kisgyereknél meg főképp!! Úgy csapódik előre a fej, hogy a

felső-gerinccsigolya megnyúlik és halált okoz.


Ezt sem szabadott volna megengednie az Európai Gazdasági Hivatalnak! Ahogy helyesen nem is engedte a mellkasklipszet! Ami Amerikában jár minden gyereküléshez, pedig már sok gyerek életét követelte!

2014. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!