Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónapos vegyesen táplált...

4 hónapos vegyesen táplált babád rábíznád anyukádra, hogy a férjed által egy félig kötelező "buliba" elmehessetek? Max éjfélig és a házatoktól kb.150 m-re lenne a hely?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi baja lehetne? Ha a mama nem totálisan alkalmatlan a gyerekfelügyeletre, akkor menjetek nyugodtan. Alig lesztek messzebb, mintha az udvarra ülnétek ki az uraddal, és kell a közös program.
2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi baja nem lesz.
2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én buztosan mennék...és fogok is! 29.-én lesz a szülinapom, addigra 4 hónapos lesz! Kéne egy kis kikapcsolódás:P
2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én rá is bíztam. A házunktól 1200 km-re volt a hely, 3 nap volt.
2014. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Őszintén megmondom, nem magam miatt kérdezem! Van egy baráti pár, és lesz egy céges rendezvény, amin jó lenne,ha ők is ott lennének. Apuka nagyon szeretne menni, anyuka nagyon nem. Megkért,hogy hívjam fel, próbáljam rábeszélni.

Megpróbáltam, de hajthatatlan. Tovább nem is erőltettem, mert nem az én dolgom, bár én is úgy gondolom,hogy ha már napközben kap tápszert, akkor meg lehetne oldani,hogy mondjuk egyszer este a mama megitatja cumisüvegből. Meg,ha tényleg gond lenne kb. 3 perc alatt haza tudnak szaladni!

Szegény apukát sajnálom, mert fontos is lenne neki,hogy ott legyen, de anyuka hajthatatlan!

2014. jan. 9. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 150m-re van a lakástól a buli, még kizárólagosan szoptatott babával is megoldható.

Valószínű az anyuka más okból nem szeretne elmenni. (Sajnos én is hasomló helyzetben voltam, sokat híztam terhesség alatt, nem is szívesen mutogattam magam, meg a ruháim sem voltak már jók rám, venni meg nem akartam, mert reméltem, hogy átmeneti ez az állapot.)

2014. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez is benne van! Hozzáteszem, szerintem még így is csinos a lány. Meg hát terhesen is voltunk pl. esküvőn is, akkor csak találtunk magunkra ruhát! :)
2014. jan. 9. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom ennyi idős volt, akkor még nagyon paráztam mindenen. Biztos nem mentem volna el és el sem tudtam képzelni, hogy rajtam kívül bárki is megfelelően bánna vele. De a férjemet biztos elküldtem volna, ha ez neki tényleg fontos lett volna vagy akár, ha csak kedve lett volna menni.
2014. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ő nagyon nem szeretné, ha férje otthagyná őket!
2014. jan. 9. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért...? Ok, tőlem idegen, hogy egy anyának 0-24-ben a baba mellett a helye, másnak nem, így kerek a világ. De a férje miért nem mehet...? Én nagyon meg lettem volna lőve, a férjem külföldre jár konferenciákra, itthon kellett volna maradnia, mert született egy gyerekünk?
2014. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!