Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó lenne tudni nagyon nem...

Jó lenne tudni nagyon nem egyértelmü ez kik kaphatják az egyszeri anyasági támogatést ami közel 300 ezer ft?

Figyelt kérdés
És még valami van egy ismerösöm, elsö házasságábol született egy gyerek az már 15 éve, most ujbol kapcsolatban van és februárra várja második babájat, ö kaphat vagy nem? Annak ellenére hogy a fiunak ez lesz az elsö babája. De a csajnak ez a kisbaba lesz a masodik szülötje,én ha reálissan gondolkodok akkor nem kaphatja meg ezt a támogatást,ha valaki tud biztos infot meg köszönném.

2014. jan. 10. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszeri anyasági támogatás összege változatlan 2013-hoz képest.

[link]

Nem emelték meg.

2014. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kaphatja meg, mert végül nem lett belőle törvénytervezet sem, nemhogy törvény. Megmaradt ötlet szintjén.

Helyette bejött a GYED extra.

2014. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan bedőltek ennek a 300ezernek, látszik milyen ostoba a magyar.
2014. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha reálisan (egy s-sel írjuk), akkor senki nem kaphatja meg, mivel ezt csak feldobták mint ötletet, és nem lett belőle semmi. Kampányfogás volt, és ahogy látom bevált, mert sokan azt hiszik, hogy létezik.
2014. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen jó már, szavazatszám növelés olyasmivel amit meg sem valósítottak...

De hogy az embereknek Google miért nem a barátja? Ide beírni a kérdést mennyivel egyszerűbb mint rákeresni? Mert úgy rögtön kiderülne hogy nincs ilyen?!

2014. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedig elég egyértelmű: SENKI nem kap ilyen összegű támogatást! Fél éve nem olvastál híreket? Mert kb akkor volt utoljára téma (meg itt a gyakorin 2 naponta :)).
2014. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja lehet nem olvasok hireket,mert én nem is Magyarországon élek,és de jól tettem hogy elhóztam onnan,és én sem hittem el hogy ezt valora váltják velem ellentétben a testvérem elhitte,és a googléba is rá kerestem de olyat nem irt hogy törölték volna,na de azért örülök hogy felvilágosított eröl valaki
2014. jan. 10. 16:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,az utolsó kommentelönek tény én erről a 300 ft-os egyszeri támogatásról 2 hete hallotam elöször.
2014. jan. 10. 16:46
 9/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
Ez egy megint meggondolatlan elképzelés volt a kormány részéről. Én 1 percig sem hittem, talán ők is rájöttek nem az a réteg fog szaporodni ezzel a lépéssel akinek kellene. Szült volna a 10 éves... stb és utána nevelhetné az állam,ha elverték volna ezt az összeget!!!Bocs de én igy látnám!!
2014. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az eredeti tervben a feltételek között volt, hogy csak 18 éven felüli anyák kaphatnák, ezt nem tartottam hülyeségnek. Pont azért amit az utolsó ír.
2014. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!