Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett valaki egészségpénztárra...

Vett valaki egészségpénztárra vitamin készítményt a babának?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért dobta vissza a Tempo a Vitacolan számláját.
2009. nov. 30. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem gyógyszer,nincs ogyi száma,amúgy még pelust,tampont,fogkrémet is elszámolhatsz
2009. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dobj nekik egy e-mailt, hátha megindokolják.

én előre meg szoktam kérdezni mindent, amit nem tudok.

2009. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Évek óta veszem a vitaminokat( C vitamin, D vitamin, Elevit, Multivitamin). Eddig semmit nem dobott vissza.

Az e-mail jó ötlet, írok is nekik és megkérdezem.

2009. nov. 30. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen pelust lehet elszámolni EPre? Gyógyszertárban lehet venni???
2009. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem-nem! akár dm-ben rossmannban is, bárhol. csak a gyerek legyen bejelentve szolgáltatásra jogosultnak, és kérj számlát a nevére, el fogják számolni 4 éves koráig. bizony bizony.
2009. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a GENERALI ep-nál vagyok,a saját nevemre kérem a számlát és eddig még mindig elszámolták(pelus),szurit is el lehet(esetleg ajánlott oltás stb..)
2009. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pelus, positörlő elszámolható, gyógyszerek is. Viszont olyan vitaminkészítmények nem számolhatóak el, amiknek nincs OGYI száma. Mi pl. Cebion 2x-et veszünk, de az nem számolható el. Mondjuk elfogy a keret minden másra, szóval ez nem gond. De akkor ennek a te szerednek sincs száma és nem számolható el. Válassz mást, vagy költsd a keretet másra...
2009. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
húú köszi szépen az infót pelus ügyben, jelentem is le a csajszit is:)
2009. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. dec. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!