Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy parafatábla használata,...

Egy parafatábla használata, hogyan fejlesztené egy 9 éves kislányt?

Figyelt kérdés
Unokahugomnak szeretnék venni, de nekem nincs gyerekem, nem tudom, hogyan kell vele használtatni? Miket írjon rá pl.?
2014. jan. 17. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hogy jutott eszedbe?
2014. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pont ez a lényeg, ne mondj neki semmit, csak add oda, és majd ő kitalálja
2014. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A parafatábla nem fejleszt semmit. Arra gombostűvel szokták rátűzni a különböző üzeneteket,jegyzeteket ami egyébként kint van a falon.
2014. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan táblára gondoltál, amire filccel vagy krétával lehet írni, rajzolni?
2014. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mire való a parafatábla . . .

Láttam olyan szép hercegnőset és akkor támadt az ötlet. Egyébként mindene megvan, okos, ügyes, tehetséges. Fejlesztő játékokkal tele van, ez olyan különleges "ajándék". Szerintem örülne neki. Vélemény?

2014. jan. 18. 07:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld be! Mert én nem tudom milyen fejlesztést vársz egy parafatáblától.
2014. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen fejlesztést? Tudatosság, rendszeresség, napirend, precizitás, stb.! Kiteheti a feladatait, az órarendet, a dicséreteit, a programjait, a balett előadás időpontjait, stb.
2014. jan. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!