Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki viszonylag korán jár...

Aki viszonylag korán jár dolgozni, hogy oldja meg a gyerekek bölcsibe/oviba jutását?

Figyelt kérdés
Általában mikortól lehet vinni a gyerekeket? Nem árt nekik a tartós korán kelés? Nekem pl fél 8 körül bent kéne lennem a munkahelyemen, és ez azt jelenti, hogy a gyerekeknek 7 körül már a bölcsiben és oviban kell lenniük :(
2014. jan. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam dolgozni,nagyon izgultam,hogy fogja bírni a korán kelést.De hamar belerázódott,6-kor ébresztettem,6:45 körül voltunk ott a bölcsiben.Október-novembertől újra kezdődik az egész csak már 2 gyerekkel.
2014. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 2-t kell vinnem, ennyi a nehezítés. Köszi a választ :)
2014. jan. 18. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviba és a bölcsibe is fél 6-tól lehet vinni a gyerekeket. Férjem 3/4 7-re jár dolgozni, és együtt jövünk mindannyian, mivel a város mellett lakunk, így kb. fél 7 körül már ott vannak a gyerekek. A koránkelést jobban bírják mint mi :)
2014. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fél 6? Az durva! Akkor lehet annyira nem is kéne aggódnom :)
2014. jan. 18. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, fél 6. Munkahelyi ovi/bölcsi egy olyan helyen ahol már kezdődik műszak 6-kor is.
2014. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ártana, nekem nem ártott.

Fogalmam sincs hogy miért, de én ragaszkodtam ahoz gyereknek hogy reggel anyu keltsen kakaóval.Mivel anyu negyed 5-kor indult dolgozni, ezért én minden áldott nap 4-kor keltem. Igaz ezt akkor én vállaltam, sőt követeltem de nem lett bajom. :)

2014. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk fél 6-kor nyit a bölcsi, 4:30-kor kelünk reggelente,max 5-kor indulunk itthonról.Busszal megyünk,épp beérek a munkahelyemre is 6 előtt pár perccel,így még elfogadható.Jó időben bicajjal fogok majd járni,akkor is így kell indulni és nem leszek annyira kicentizve,lehet inkább 3-5 perccel korábban indulunk,nehogy szó érje a ház elejét :-)

Viszont én délig vagy 2-ig dolgozok,így hamar haza érünk és ott a délután.Gyerek megszokta kb 2 hét után,nekem is "segít" öltözni meg minden.Bölcsis egyébként,mert engem másképpen nem vettek volna vissza :-(

2014. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy ilyen sokan járnak korán dolgozni.
2014. jan. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!