Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélnek a kinézetem és a...

Elítélnek a kinézetem és a korommiatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 18 éves lány vagyok . Hat hónapos terhes .

Eleve elítélnek azért mert fiatal vagyok ..

Másrészt pedik , kiskorom óta rock zenét hallgatok , édesapám miatt , aztán saját magam alakítottam ki ezt a stílust , sok rocker barátom van . Nem mindd öltözünk úgy , mint az ősrockerek . Köztük én sem . Ám tele vagyok tetoválva , és pár piercingem is van . A nagy hasam miatt kényelmesebbnek tartom a bandás pólókat , így leginkább azt hordom mostanság. Sokan elítéltek e miatt , most pedig még inkább . Mondogatják , hogy a babám milyen mérgező környezetben fog felnői . Nagyon rossz érzés ez . Pedig mindíg nagyon jó tanuló voltam. Nyáron is sokat dolgoztam , édesanyámnak is segítek a ház és testvéreim körűl. A társaságunk sem a legalja .

Félek a babát rosszúl fogja ez érinteni , és én is gyenge lelkű vagyok nembírom a kritikát. Mit tehetnék?



2014. jan. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, még égsz a genghez tartozni vágyban, egy 30 évesnek is megterhelő időszak elé nézel. Kérj sok segítséget, és próbálj felépíteni magadnak egy ettől sokkal sziklaszilárdabb én- és jövőképet, mert a gyermekednek szüksége lesz rá.
2014. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot !
2014. jan. 19. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd az ellenkezőjét, idő majd vagy téged vagy őket igazolja.
2014. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám bizonyítani? . Álltalában "a könyvet a borítójáról.."

Elven cselekszenek/ gondolkoznak

2014. jan. 19. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

. Pedig mindíg nagyon jó tanuló voltam." -a helyesírásodból nem éppen ezt feltételeztem volna.:-)!


Ha érdekel mások véleménye, nem vagy önmagad. Ha az lenne az "igazi" éned, pont nem érdekelne a sok kritika. Senkinek semmi köze hozzá, míg tisztességesen nevelsz egy gyermeket. Nem hinném, hogy a pólód színe lesz a meghatározó a gyermeked életében.

2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Bár én később szültem, mint te, de rockot/metált hallgattam akkoriban is többnyire + öltöztem ennek megfelelően... és bár már 5,5 és 4 évesek a gyerekeim, ez vajmi keveset változott. Ültem betétes Martensben a homokozó szélén épp eleget és láttam jópár megütköző tekintetet. Na és? Nagyszerű, jóeszű-jólelkű gyerekeim vannak, akikre büszke vagyok, és kicsit magamra is, amiért ilyenek, amilyenek. Az pedig, hogy szeretem a feketét és milyen zenét hallgatok a legkevésbé sem számított az esetünkben. Nem ettől lesz valaki jó vagy nemjó szülővé, az viszont kell hozzá, hogy megtanulj bízni magadban, az ítéleteidben stb. Az örök felelősség amúgy is állandóan döntéshelyzetekbe kényszerít majd - kicsikbe és nagyobbakba -, nem jó, ha már most ennyire bizonytalan vagy. Persze az, hogy örökké a legjobbat akarjuk neki, végigkíséri az anyaságot, de ennek nem szabad egyenlőnek lennie azzal, hogy mertbiztosrosszleszneki.

Fel a fejjel, kitartás, a hülyékkel meg ne foglalkozz! Szeressétek, törődjetek vele és tökmindegy, milyen ruhában meg hány tetkóval teszitek mindezt...

2014. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon menő anyuka leszel! Én felvételim találkoztam olyan lánnyal, aki beült bakancsba, bandapólóval, apuka hosszú hajú, boőrszerkós, bakancsos, anyuka is, nagyon irigyeltem a csajszit :) Én pont az ilyen előitéletes emberek gyerekeit sajnálom, hiszen beszűkültek, ők nem fogják tudni érteni a gyermekük dolgait, viszont te fiatal, laza anyukaként jobban fogod érteni a gyerekedet, hiszen nem voltál olyan rég gyerek, nem felejthetted annyira el, mint mások és a legjobb, hogy nem neveled belé ezt az undorító előitéletességet.

Ne foglalkozz az ilyen emberekkel :)

2014. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!