Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy 6 éves...

Mit lehet venni egy 6 éves fiú (óvodástárs) szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képben fiús dolgokban, két kislány anyukájaként :)
2014. jan. 20. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az anyagi kerettől és a fiú érdeklődési körétől. Matricás album, könyv, legó, autó, kispárna a kedvenc focicsapat emblémájával, bögre csoki, stb.
2014. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nemrég voltunk egy 6éves szülinapon- fiam ovistársánál, és egy geomat pörgentyűt vittünk, ami 790ft volt, és egy 3-as csomag hot wheels autót, ami 1800ft volt.

Én eleve úgy voltam vele, hogy max 3000ft. Annyira nem vagyunk jóban, hogy ennél többet költöttem volna rá. (viszont sem várom el, hogy ennél többet költsön bárki ránk, vagy valami nagy ajándékot hozzanak az én fiamnak, neki 1hónap mulva lesz majd a szülinapja, és jönnek az ovistársak is) De tudtam, hogy nagy hot wheels rajongó a kisfiu, és mindkét ajándéknak nagyon örült, még anyukája is felhívott, hogy megköszönje. :)

2014. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy miket kapott a 7 éves fiam az utolsó 2 szülinapjára a barátaitól:

Lego Hero Factory ill. Bionicle, Hot Wheels kisautók, távirányítós autó: [link] Kázmér és Huba képregénykönyv, Kresz játék, walkie-talkie, fém építőjáték.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2014. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Nektek! max 3.000,- Ft-ra gondoltam!
2014. jan. 21. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!