Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagybevásárlásnál (ami min.1...

Nagybevásárlásnál (ami min.1 óra) engeded a gyerekednek, hogy egyen az üzletben?

Figyelt kérdés

(A gyereket nincs kire hagyni, muszáj ilyen hosszú időre boltozni vinni.

A megevett kaját természetesen kifizeted.)


2014. jan. 25. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Én alapból azt tanítottam neki, hogy amíg nem fizettük ki az árút, addig nem fogyasztjuk el!

Megértette egyből és sosem követeli az ételt és az italt sem.

2014. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, mekkora gyerekről van szó, de ki nem fizetett kaját nem engedek semekkorának. Amíg nagyon kicsi (mondjuk 3 év alatti), addig hagyom, hogy az általunk hozott kekszet eszegesse, a nagyobb bírja már ki a végéig. Igaz, soha még csak fel sem merült, szerintem utoljára csecsemőkorukban majszolgattak az üzletben.

Egyébként kifejezetten engedékeny anyuka vagyok, de ezt nem hagyom. De mondom, eszükbe sem szokott jutni.

2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de az én gyerekem kibír 1 órát evés nélkül.
2014. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
enni soha nem engedtem meg neki, viszont cuclis kubut, vagy ilyesmit volt hogy kibontottam neki, és megitta mire a pénztárhoz értünk, de tudta, hogy azt oda kell adni a néninek... örömmel adta mindig oda, hogy azaz övé, ő vásárolja :) nyáron 50 fok melegbe mikor kilóméteres sor állt a pénztárnál, volt hogy én is kibontottam magamnak a megvásárolt vizet...
2014. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
A két évest még igen, de az öt évest nem.
2014. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Kubut vagy kiflit. Lecsomagolt dolgot nem bontunk ki és amit megeszik esetleg a pénztárig, azt meg mondom a pénztárosnak.
2014. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem,amikor még baba volt akkor volt nálunk cumisüvegbe innivaló azt odaadtam,de nem egyszer sem ehetett bent,ha veszünk neki valamit addig vigyáz rá,még ki nem fizetjük,majd mikor kijöttünk megeheti,3 éves de ennél kisebbként is így volt,ehhez szoktattam,illetlenség boltban enni.
2014. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem eszik bevásárlás közben (1,5 és 4 évesek). A nagy segít pakolni, a kicsi meg eljátszik a bevásárló kocsiban ülve bármivel, amit kap a kezébe (pl szeletelt sajt). Nem is értem, miért a boltban éhezne meg, vagy akkor megyünk, amikor a nagyot leadtuk az oviban (reggel 9 körül) vagy délután uzsonna után.
2014. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Mig kisebb volt vittem magunkkal majszolni valot amit megevett. Inni mindig viszunk magunkkal igy nem bontunk ki semmit a boltban.
2014. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Igen, 19 hónapos a fiam, egy kiflivéget szokott elmajszolni. Inni viszünk magunkkal. Természetesen kifizetjük, amit megeszik. Én nem látok ebben semmi rosszat. Természetesen amikor nagyobb lesz, akkor nem így lesz, de így jobban elvan egy elhúzódó bevásárlásnál.
2014. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!