Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bizonytalanná tett a bizonytal...

Bizonytalanná tett a bizonytalansága, elmondjam neki, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1 Hónapja a párommal elterveztük, hogy babát szeretnénk. Múlt hét szombaton viszont azt kaptam tőle, hogy nem-e hamarkodtuk ezt el, hiszen az anyagi helyzetet is nézzük (ő jómódú, viszont azt én szegény vagyok) tehát az én anyagi helyzetemre gondolt. Persze azt mondta ha lesz azzal sincs gond. De inkább még hagyjuk.azóta védekezünk is bár előtte soha)viszont én terhes vagyok. Ezt a beszélgetés közben is tudtam. De megalázva éreztem magam, hogy a szegénységemre utalt és nem mondtam el neki. Félek ha elmondom akkor örökké.bennem marad, hogy ő mégsem akkkarta és én vagyok a szegény csóró lány. Elvetetni nem akarom semmi féleképp. De nem tudom hogyan tovább. Érzelmileg teljesen kikészültem, mi lesz ha utánna már nem fog úgy szeretni
2014. jan. 27. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
"azóta védekezünk is bár előtte soha)viszont én terhes vagyok" Ezt értelmezd már! Egy hónapja elterveztétek, hogy babát szeretnétek, és máris terhes vagy? Még azt szinte nem is tudhatod. Vagy mi a probléma? Nem éltek együtt, hogy anyagi különbség van köztetek?
2014. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog magától megoldódni, minél később mondod el, annál visszásabb lesz a helyzet.

A másik meg, hogy beszélj neki ezentúl őszintén az érzéseidről és ha még nem tettétek, tán ideje lenne tisztázni, hogy képzelitek az anyagiak megosztását: a saját gyűjtögetés ad biztonságot vagy bízni tudtok-e annyira egy állandó közös jövőben, hogy ezt is közösnek tekintsétek.

2014. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ez szemet szúr neki, hogy szegény vagy, akkor nem ő az igazi számodra.

Ha egy pár vagytok, minden közös, nincs az hogy én szegény vagyok, te gazdag, neked ez van, nekem az van...

Minden közös, hisz míg te a gyermeket neveled, háztartást vezetsz, az a te munkád, ő megkeresi a pénzt.

Ülj le vele, mindd el neki, beszéljétek meg.

2014. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!