Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sérvműtétnél mindig raknak be...

Sérvműtétnél mindig raknak be hálót? Utána szülhetek vagy császározhatnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig raknak hálót a szülést au orvostól kérdezd meg de ha rövid idön belül akarsz szülni akkor könnyen lehet nem fogják engedni természetesen!
2014. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rám vár egy sérvműtét, hálóval lesz. A doki kérdezte, hogy akarok-e még gyereket, mert mondta, hogy ha akarok, akkor inkább a műtét előtt.

A természetes szüléssel nincs gond sérvműtét után, mert nem a kinyomással van a gond, hanem azzal, hogy megnő a has, ergo tök mindegy hogy császár vagy természetes a sérv szemopntjából. A baj az, hogy ott amegműtött has, a háló, és ezután jól megnő a pocak a baba miatt.

2014. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És addig mi lesz a sérveddel, olyan sokáig lehet halogatni a műtétet? És ha nem raknak be hálót akkor könnyen kiújulhat a sérv?

Holnap megyek dokihoz, tőle is megkérdezem majd, csak kíváncsi vagyok hogy neked mit mondtak...

2014. jan. 27. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én dokim mindenképpen rakna be hálót, szerinte így biztonságos.

A nagynénémet műtötték vagy 8-9 alkalommal sérvvel, mindig csak összevarrogatták neki, mindig szétjött,

és azóta lett szuper és azóta nem kellett újraműteni, mióta hálója van.

Nekem azt mondta a dokim, hogy ráér a műtét, de nekem nem fáj, nem okoz panaszt.

2014. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
megint én, egyébként a dokim már műtött volna, csak én halogatom.... először mikor voltam nála, még nagyon pici volt a babám (1 év alatti), azért nem akartam rögtön műtétet. Most már nagyobb a baba, bevonulhatnék a kórházba, viszont most kaptam új állást, nem akarok rögtön betegállománnyal kezdeni. Kicsit bedolgozom magamat, aztán majd utána jöhet a műtét. De mint írtam, nekem nem okoz panaszt. Nekem a három egymás utáni terhességtől lett sérvem, teljesen szétvált a hasizmom középen hosszában, ezt kellene összehúzni, összevarrni és alá berakni a hálót, hogy a belek is a helyükön maradjanak. Kívülről nekem nem látszik semmi, csak ha felüléseket végzek (de hát most nem végzek, hogy ne legyen baj) -- azért a sérv kizáródástól félek...
2014. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg légyszi, hogy neked mit mondott a doki
2014. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegnap másik dokinál voltam, nem annál aki azt mondta hogy sérvem van. Ez a doki azt mondta, hogy ez nem is sérv csak az izmok túl lazák a császár után (amit 3 hónapja volt) azért ilyen a hasam...

Jó nem? És most döntsem el én hogy kinek higgyek.

2014. jan. 29. 09:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk 3 hónap tényleg semmi. Ez még összébb mehet.

Szülés után 1 év, ezt mondják a legokosabbak... Szerintem várj az 1. szülinapig, ha akkor is ott a rés, akkor az sérv...

Sajnos nekem biztos hogy sérv, ez már nem fog összébb menni.

Ne aggódj.

2014. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OK! Köszi a bátorítást :)
2014. jan. 31. 09:50
 10/10 anonim válasza:
Ti mit tudtok, mekkora a háló mérete, kb hány centis, ha nem nagy a köldöksérv,viszont az illető 100 kg-os?
2015. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!