Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki aláírna...

Van itt valaki, aki aláírna egy olyan petíciót, ami a szabad védőnő-választást célozza meg?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 08:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy értve nem a rendszer ellen, hanem hogy szabadon lehessen választani, hova tartozik az ember gyermeke.
2014. jan. 31. 08:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN
2014. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szuper! Legyünk minél többen és akkor csinálom is a petíciót, amit beadunk majd vagy a MAVE-hoz vagy a miniszterelnöki hivatalba.
2014. jan. 31. 08:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Van ilyen, én se a körzeti védőnőhöz járok, hanem egy másik városba! Egyszerű, csak ki kell kérned a papírjaid, vagy íratni kell egy kikérőt és a másik védőnő elintézi a kartonod átkerülését!

Nem kell ehhez petíció, meg a sok butaság!!!!!


Üdv két gyermekes Anyuka

2014. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én olyat is aláírnék, hogy szabadon választhassunk kórházat és nőgyógyászt is! Természetesen nem úgy hogy fizetünk érte. Nem értem miért érdemel valaki jobb orvost, ha jobb helyen lakik!!!
2014. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És szerintetek ha ti választotk egy védőnőt mondjuk másik városból akkor az ki fog nektek menni rendszeresen látogatni? Meg milyen plusz juttatásokat gondoltatok még ez mellé?
2014. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek? Miért jó, ha te választod?
2014. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Eloszor védőnő, aztán majd csecsemősok nővér, bolcsis gondozono, ovono, tanár, sot, a leendő főnököt is lehessen megválasztani! Hajra! Anyám.....
2014. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Igaz, azt nem írtam, mert elfelejtettem, de akkor most gyorsan még leírom!


Ha te választod meg a védőnőd, akkor nem megy ki hozzád!

Neked kell vinni a legelejétől tanácsadásokra is!


Legalább is itt a másik városból nem jön át.


Mi megoldottuk azt, hogy már az első hetekben is bevittük tanácsadásra a Kislányunkat. A másodikkal, meg pár hétre átköltöztünk a Nagyszülőkhöz, ott akkor helyben kijött.

Amúgy, nekem és a Páromnak sokkal jobb ez így, még a terhesség alatt is jobb volt, inkább utaznom 45 percet oda és vissza, mint helyben járni a tanácsadásokra!


Ezért, elfogadni, soha nem fogadott el pénzt, nem kellett külön díjat fizetni!


Amúgy karácsonykor szoktam neki, meg a gyermekorvosnak egy kis apróságot küldeni.


Üdv két gyermekes Anyuka

2014. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem kell aláirni ilyet mert ez igy is van csak erröl nem szeretik tájákoztatni az anyukákat. Ha van másik aki átvenne simán átkérheted magadat. Most itt jönnek majd azzal hogy ez nem igy van, de igy van multkor a töványt is belinkelte valaki, egyik ismerösöm is váltott simán.
2014. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!