Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciótok, ha van...

Mi lenne a reakciótok, ha van egy gyereketek, benyittok a szobájába, és éppen önkielégítést végez?

Figyelt kérdés
Légyszi csak normális válaszokat. Köszi.

2014. febr. 3. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt amit a négyes mond. Nem csinálnék belőle ügyet.
2014. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
67%
Tedd el a f.a.szod te gané! :D
2014. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
úgy tennék mintha semmit nem láttam volna és lépek. Magamtól nem hoznám fel a témát, ha ő igen, akkor mondanám, hogy ehhez nincs túl sok közöm, mivel magánügy szektor. Gyereknek is lehetnek magánügyei, és azt meg kell hagyni. Mert az alapvető emberi jog része nálam, hogy magánügyeket tiszteletben tartunk.
2014. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Na igen, alap szülő dolog, sokuk azt hiszi a tiniknek nem lehet minimális magán élete.

Nekem sose volt ilyen bajom anyám apám mindig kopogott, ha azt mondtam pillanat sose kérdezték, hogy miért és nem nyitottak be addig még nem mondtam szabad.


Reakció? Semmi, normális és természetes dolog.


De jó, hogy nekem nem ilyen nyitogatós szüleim voltak

2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
A világ egyik legtermészetesebb dolga, és ennek megfelelően kezelném.
2014. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
beleveregetném a hülye fejemet a falba ameddig el nem ájulok, hogy egy életre megtanuljam, hogy kopogjak mielőtt bemegyek más szobájába..!! Kevés ennél parasztabb dolgot tudok.. fölöslegesen kellemetlen helyzetbe hozni magam, és a gyerekemet is ... bár nekem nincsenek gyerekeim, de édesanyámék mindig tudtak kopogni mielőtt berontottak volna hozzám.. 22/F
2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#4-es tökéletesen megfogalmazta!
2014. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

talán az lenne a legjobb reakció, ha nem lenne semmilyen reakció

viszont ha már láttad, akkor tényleg ne feszegesd a témát, lassan megemészti majd te is, ő is

én is átéltem, kicsit kellemetlen, de túl fogjátok élni

a szemrehányás meg teljesen felesleges, elég rosszul érzi magát az a gyerek úgyis

2014. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
80%
Amúgy már érdekelne a válaszolók szülők már, vagy mi?
2014. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tiburtius válasza:
100%
Nem kell hozzá semmit szólni, ilyen korban kezdik el felfedezni a testüket, ezért egyszerűen csak ki kell menni. HA akar beszélni az esetről, akkor biztosítani kell, hogy ez teljesen természetes, mindenki csinálta már, de nem szabad kérdéseket feltenni. És persze illik kopogni.
2014. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!