Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Raknál infoszalagot a gyereked...

Raknál infoszalagot a gyerekedre? Hasznosnak tartod?

Figyelt kérdés
[link]

#Infoszalag
2014. febr. 4. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet, hogy eltudom képzelni az igent.
2014. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem rossz ötlet,még nem hallottam róla.

De persze csak akkor,ha valami nagy rendezvényen van az ember,vagy olyan helyen,ahol sokan vannak.

2014. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nyakörvet :D
2014. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 porcukormókus ***** válasza:

Igen! Nekem ket kisgyerekem van; egy 2,5eves es egy 16honapos. Hasznaljuk jatszohazba, bevasarlasnal (Tesco, Auchan, stb.), nagyobb jatszotereken. Ha egyedul viszem rumlisabb helyre oket, akkor rajuk teszem. Foleg, hogy a kicsi is mar pikk-pakk elrohangal...

Bennem pl fel sem merult, hogy ez ciki lenne. Meg ha hámot hasznalnek (bar ahhoz sincs senkinek tul sok koze!!), de ez kit zavar?

2014. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam egészen addig, amíg nem lettek nagyok és már saját mobiljuk van.

Szerencsére nem kellett igénybe venni, de én úgy voltam vele, hogy ha valaki elcsalja rosszindulatból, az karkötő ide vagy oda, akkor is megteszi. Ha viszont csak egy rendezvényen elkeveredünk és ennek segítségével lerövidíthetjük azt az időt, amíg zokogva keressük egymást, akkor már megérte. Ki voltak oktatva, hogy ha elkeverednek, akkor odamennek a rendőrhöz/kisgyerekes családhoz és megkérik, hogy hívják fel a számot.


Viszont csak egy telefonszámot írtam a karkötőre, a gyerek nevét nem, mert ha kell, akkor az bőven elég, viszont nehogy valaki lenézze róla. Persze meghallhatják, ahogy szólongatom, de a gyerekek hajlamosak azt hinni, hogy aki tudja a nevüket, az ismeri is őket, így ne hívják el, hogy "gyere Pistike, anyukád hív, odakísérlek" szöveggel.

2014. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, mi használtunk, bar nem kar percet, hanem nyakba akaszthatot. Kulfoldre utazással a repülőtéren nagyobb biztonságban éreztem vele a gyereket - es magamat is.

Erdekes, hogy mi kulfoldon élünk, itt ha gyermek rendezvény van, minden gyerek kap infokarkotot az ott dolgozóktól a belépéskor.

2014. febr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, mi használjuk. És egyszer már kapóra is jött, mert a kisebbik lányom eléggé önfejű és csavargós, és egy rendezvényen fél pillanat alatt meglépett mellőlem. Kettőt fordultam, és már nem volt ott a gyerek, de már csörgött is a telefonom, hogy megtalálták a kislányomat, ott volt tőlünk kb. 10 méterre, de így szerencsére még megijedni sem volt időnk egyikünknek sem.

Azóta szerencsére nem tekereg el, de mindig ő kéri, hogy adjam rá a karkötőt, ha nagy tömegbe megyünk, ez neki és nekem is megnyugtató érzés.

2014. febr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper jó ötlet, van is itthon, mindkét gyereknek.

Voltunk olyan helyen nyaralni (tengerjáró hajó), ahol beszálláskor automatikusan kaptak a gyerekek karszalagot keresztnévvel és kabinszámmal ellátva.

2014. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Néztem már de még nem vettem. Szerintem fogok később. Nekem tetszik az ötlet és hasznosnak is találom. Oké hogy megtanított a gyereknek a nevét meg a szülei nevét de lehet hogy szerencsétlen annyira megijedtek hogy elveszett, hogy semmi nem jut majd eszébe. Létezik qr kodos gyerek nyak vagy kar lánc is, itt egy műanyag plexire e nyomtatott kód tartalmazza a gyerek és a szülő adatait. Ez sem rossz csak ugye nincs mindenkinek okosteloja , meg nem tudom hogy ez mennyibe kerül.
2014. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!