Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! őszintén hirtelen...

Anyukák! őszintén hirtelen haragotokba büntettétek már olyannal kisgyereketeket amit azóta nagyon megbántatok? Megbocsáltottatok magatoknak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen :(

Sosem fogom elfelejteni... :(


A GYES igénylésemet töltöttem ki éppen, meg az adónyilatkozatokat, Ő pedig hozta a csacsiját, hogy játsszam vele. Megkértem háromszor, hogy ne most, de hozta újra, nekem meg elszállt az agyam, és eldobtam a csacsit.

Mindjárt sírok, ha eszembe jut az a rémület az arcán :(

Nagyon szégyellem magam, ha tehetném, visszacsinálnám!

2014. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos velem is megtortent. 3 eves volt a kisfiam es este furdes utan nem akart kiszallni a kadbol, hogy o meg jatszik. Tobbszori konyorges utan a kezemben a torulkozovel besokaltam kimentem a furdobol, lekapcsoltam a villanyt es becsuktam az ajtot. Szegenykem nagyon megijedt. :( En is visszacsinalnam ha tehetnem. Hogy megbocsajtottam-e magamnak? Inkabb tanultam belolle, hogy elszamolok magamban tizig barmennyire is merges vagyok es ez segit abban, hogy nem buntetek hirtelen indulatbol. Sot olyan is volt, hogy a 10-ig elszamolas utan mar nem is lattam olyan katasztrofalisnak az adott dolgot mint szamolas elott.
2014. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Én nagyon türelmes embernek tartom magam, de egyszer (pont megjött, amúgy is sík ideg voltam...) elfogyott a türelmem. Állandóan fészkelődött-mocorgott-forgott a pelenkázón a fiam, sehogy sem akart megmaradni egy fél percig a hátán, képtelen voltam ráadni a pelust, akkor nagyon-nagyon csúnyán rákiabáltam (de úgy, hogy szerintem a szomszédok is hallották...), és én is a falhoz vágtam azt hiszem a popsikrémet... (az volt a kezem ügyében)

Ez volt az egyetlen alkalom, hogy eldurrant az agyam, többször azóta sem kiabáltam a gyerekkel, én remélem nem is fogok (legalábbis nem mostanában).

2014. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen. :((

Pont a hétvégén történt.Pedig még olyan kicsi,1 éves,semmit sem értett a haragomból.A lényeg hogy sültkruplit ebédeltünk,és lerántotta az asztal széléről a krumplival teli tányért,az össze leborult a földre,én meg annyira mérges lettem,úgy ráordibáltam,hogy szegény borzasztóan megijedt,nagyon-nagyon sírt.

Persze ahogy sírni kezdett,megbántam.

Ölelgettem,szeretgettem,és megfogadtam hogy soha többé ilyet,annyira sajnáltam őt.

Azóta is bánt a dolog!

2014. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem velem, de az egyik nagymamával történt. Az unokatesó rosszat csinált, a nagymama felbosszantotta magát és pont az én fiam volt kéznél. Kapott egy pofont. A kisfiam meg nem értette, hogy miért kapta. Erre a mama azt mondta a gyereknek, hogy tudja, hogy nem ő volt a hibás, de pont ő volt kéznél. Még bocsánatot se kért a gyerektől. Én magyon haragszok rá emiatt.
2014. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Juj, ezt az utolsót én nem tudnám az életben megbocsájtani! Mi az, hogy épp kéznél volt?! Atyaég!
2014. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt... Szerintem minden szulovel van! Mi se lehetunk mindig toppon! :/

Szegyeljuk, banjuk, de nekunk nagyobb "serelem", mint a kicsiknek! Minket jobban megvisel ok mar nem is emlekeznek ra mikor mi meg emesztjuk miatta magunkat!

2014. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt, tegnap, és majd' belehalok a lelkiismeretfurdalásba.


Pici kora óta rongyival alszik el, de kb. egy hete kizárólag egyetlen rongyi volt jó (eddig mindegy volt melyiket adom, csak rongyi legyen - textilpelusok egyébként a rongyik, mintás textilpelenkák), amit tegnap elejtett a garázsban, és nagyon koszos lett, nem adhattam már oda neki. Feljöttünk, és bármit ajánlottam, nem kellett neki, és nem viccelek, 11.57-től (ebéd utántól) este 17.30-ig csak azt hajtogatta, hogy nem-nem-nem, és sírt, néha már bele is aludt a sírásba... Fél hatkor totál kiborultam, megfogtam a koszos rongyit, kidobtam, és mondtam, hogy innentől a tiszta van. Addig vigasztaltam mindennel, simiztem, akkor elfogyott a türelmem.


Utána elfogadta a tisztát, de az arcán totális döbbenet és rémület volt.


Visszacsinálnám. :(

2014. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki volt az az őstulok, aki lepontozta az őszinte válaszokat? Mi volt az, ami nem volt hasznos bennük??? Szégyellheti magát az illető!
2014. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztosan nem fogja bevallalni es megindokolni! :/

Itt semmit se irhatsz oszinten mert jon egy-ket paraszt aki persze tokeletes es soha a hangjat se emelte fel meg a gyerekere es persze nyugodtan tizedredszer is elmondja, hogy a konektorba nem nyulunk, orrunkat nem turjuk es foleg nem esszuk meg!!! Mert en sajnos/nem sajnos ezeken kiabalok bar, a kezre csapas is kilatasban van az utobbiert...

2014. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!