Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom a munkahelyemet, de...

Utálom a munkahelyemet, de babát szeretnénk kb. fél éven belül. Most váltsak vagy kitartsak?

Figyelt kérdés
ti mit tennétek?
2009. dec. 7. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. máshol se jobb.

2. itt legalább tudod kinek mit lehet mondani.

3. könnyebben el tudsz majd menni ha neadjisten ugy alakul pl. táppénzre.

4. visszaesés van gazdaságilag nem nagyon lehet ugrálni.


ez az én véleményem:-))

2009. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem váltanék a helyedben.Ha elmész egy másik munkahelyre ott 3 hónap próbaidőn vagy.Ha ez idő alatt esel teherbe akkor nagy valószínűséggel elbocsájtanak.Nem nézik az ilyet jó szemmel és még a gyesed is rossz lesz.Én azt mondom maradj a fenekeden egy pár hónapig ha nem esel teherbe akkor válts.
2009. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazatok van. hát köszönöm nektek.
2009. dec. 7. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a bruttód, maradj. Én 1 évet szenvedtem végig, illetve az első 3 hónap még jó volt a munkahelyemen, de után már nagyon útáltam. Úgy voltam vele, hogy úgyis babát szeretnénk, muszáj kibírni.
2009. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is maradnék! Fél év, nem olyan sok idő, simán ki lehet bírni. Tartsd szem előtt, hogy ha jön a pici mennyivel jobb helyzetben lesztek! Szerintem megéri!

2009. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarts ki!Fél év nem a világ vége, és már akár első naptól elmehetsz tápra (ha jó dokid van)
2009. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csak vigyázz mert talán mostmár egy év kell, illetve ha két évig otthon akarsz maradni vele, akkor két év munkaviszony kell talán a gyedhez.

Azt hiszem így változott a törvény. De utána kell nézni.

2009. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!