Orrszivo felnottnek?

Figyelt kérdés
Melyik orrszivot lehet felnottnek is hasznalni? Nincs meg babam, de a ferjemnek nagyon kene orrszivo, tudnatok segiteni vagy ajanlani?
2014. febr. 8. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a porszívós orrszívó felnőtteknek is használható. Miért kell a férjednek? Nem bírja kifújni? Vagy úgy gondoljátok hátha egy orrszívó jobban kiszedni ami nem jön ki fújással?

Egy jó kamillás gőzölés törölköző alatt csodákra képes. Valamint egyen sok fokhagymát, hagymát. Kijön belőle pár nap alatt. A tengeri orrspré is jó tesz.

2014. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A férjem Skandináv, és az ő országukban nem szokás annyira sajnos az orrfújás :(

Én most tanítom rendesen orrot fújni, de szegénynek így is még mindig nagyon be van dugulva az orra.

2014. febr. 8. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, h már nem aktuális, de én most vettem orrsziporszit a lányomnak, aki náthás. Személy szerint folytonos arcüreggyulladással küzdök (amint hajszárítás után 2 órával kimegyek, teljesen mindegy hogy nyár van vagy tél, akkor bedurran.). Ma kiszívtam magamnak is, és eskü akkora megkönnyebbülés, amit tényleg csak a fülorrgégész tud produkálni orrfelszúrás után! Én csak ajánlani tudom! Kicsit kellemetlen, de megéri! :)
2014. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!