Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik Nektek a Regina név?...

Tetszik Nektek a Regina név? Gondolkodunk rajta, hogy Regina legyen vagy Regina Noémi.

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 14:31
 1/8 klopusz ***** válasza:

Nekem tetszik, végül is királynőt jelent.

Viszont a Noémi utána nem annyira, mert ha egyben kimondod, a na-no szótagok egymás után nekem furcsák. Ha mindkét névhez ragaszkodtok, akkor inkább fordítva, Noémi Regina formában ajánlanám.

2014. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk esélyes volt. Nekem is nagyon tetszik.
2014. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem is a csak Regina szebb mint Regina Noémi.Nagyon szép név a Regina.
2014. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második babánkat várjuk. Ha kislány, akkor Reginának fogják hívni, vagyis tetszik :)
2014. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is a második gyerkőc lesz. :) Van már egy Danink. Én is inkább afelé húzok, hogy simán Regina legyen.
2014. febr. 11. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Regina név, a mi születendő babánknál is csak azért nem jött szóba, mert van már a szűk családban, és valami újat szeretnénk.

A Noémi nem tartozik a kedvenc neveim közé, viszont így, Regina Noémi formában szerintem szépen hangzik.

2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nővérem kislánya Regina,szerintem szép név.Noémi nélkül jobban hangzik! :)
2014. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2014. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!