Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy biciklin lehet 2 gyereket...

Egy biciklin lehet 2 gyereket vinni?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam valami olyasmit itt gyk-n, hogy 1biciklin nem lehet már 2 gyereket vinni, megbüntet érte a rendőr. Tud erről valaki valamit? Van itt olyan, aki 2gyereket visz 1 bringán? Illetve aki nem, az hogyan oldja ezt meg?


Köszönöm.


2014. febr. 12. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

"A kétkerekű kerékpáron 16. életévét betöltött személy szállíthat 10 évnél nem idősebb, a kerékpárt nem hajtó utast a kerékpár pótülésén."


Ez a hivatalos szöveg a KRESZ-ben. Itt nem írnak számot, ezért ha meg tudod oldani, hogy mindkét gyermek pótülésben üljön, akkor viheted!


A feleségem autót használ...

2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erre kresz oktatáson rákérdeztem, ott egyértelműsítették, hogy egy gyereket lehet vinni. A kreszben pont úgy szerepel, ahogy előttem írták, nagyon egyes számban van a szállíható utasok száma.
2014. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes nap így megyünk az óvodába immár! Kb hetente igazoltatnak a rendőrök bicajosokat, autósokat az ovi utcájában. Soha nem szóltak még érte! Hogy menjünk a tanyáról máshogy? Busz nincs, kocsi nincs, gyalog messze. Elöl egy gyerek, hátul egy gyerek és én. Egyébként sokkal könnyebb 2 gyerekkel menni, mint eggyel, mert így van egy kis súlykiegyenlítés.
2014. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a gyerekek mindkét ülésben szigorúan be vannak kötve. Lábuk is.
2014. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!