Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a Normaflo...

Miért mondják, hogy a Normaflore nem túl jó probiotikum? Melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondják, nekünk bevált :)

Egész kicsiként mondjuk Pro+Kidet adtam a fiamnak, mert könnyebb kiadagolni.

2014. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondják, nálunk is bevált, az egész családban!

De gondolom ez is olyan, mint minden más, van akinek ez, van akinek az jön be. Vagy az is lehet, hogy épp amikor próbálta a másik is ugyanilyen "hatástalan" lett volna, mert más is közre játszott. Szóval ezt nehéz megmondani, hogy milyen valójában valaminek a hatása, mert lehet, hogy egyszer hat, máskor meg nem valami miatt...


Úgyhogy én nem is tudok másikat ajánlani, mert az ismeretségi körömben mindenki ezt használja, és teljesen elégedett vele. Csak itt olvastam más véleményt eddig...

Gyermekápoló nővérem is ezt javasolta nekünk...

2014. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó.
2014. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert van újabb, és azt hiszik, hogyha új, akkor az jobb.

Nekünk is bevált.

2014. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semelyik nem jó a férjem szerint, aki orvos, egy van, amit valóban használnak klinikai terápiában is, ez receptre érhető el. A normaflore-ban lévő baci képtelen átjutni kellő számban a vastagbélbe, ezért igazán komoly esetekbe nem nem használható. Egy fokkal jobb a Protexin, de az sem az igazi. Sajnos nagyon pontosan nem tudom elmondani, hogy miért nem, főleg, mert férj ügyel, de holnapra megkérdezem, mert most engem is érdekelne újra... :)



Egyébként anno nyolc hetesen a lányom tejérzékeny lett, és gasztróra kerültünk véres hasmenéssel, ahol a kezelőorvosunk is azt mondta, hogy felesleges ezekkel bohóckodni.

2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tartalmaz annyi mindent, mint a többi probiotikum.

Viszont én saját tapasztalatból mondom és annak is azt mondom, aki itt írta, hogy azt mondják, hogy nem kell az ilyennel bohóckodni, hogy én magam tapasztaltam, hogy a Normaflore igen is jó. Nekem csak ez a jó. Szedtem antibiotikum kúra alatt másfajtát és nem használt, egyszerűen rosszul voltam mellette, aztán mégis vettem Normaflore-t és érdekes módon a gyomorproblémáim rendeződtek. És a fiamnak is bevált ugyanez.

2014. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Protexin jön be. Az hipp-hopp rendbe teszi a gyerekeket, ha gond van.

Próbáltuk a Normaflore-t, és a Lactiv-ot is, de nálunk nem váltak be.

2014. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Normaflore-ban csakk 1 féle Lactobacillus van. A Lactiv Kid-ben meg 5 féle. A Normaflore-ból napi 2-3-at kell bevenni,a LActiv-ból csak 1 -et. Ilyen okok miatt nem jó.
2014. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de attól is függ milyen mértékű a gond. Ha a bélflóra nagyon fel van borulva ,hosszú ideje károsodott, édes kevés a normaflore a 6 milliárdos hatóanyagával meg asszem 4(?) féle baktériumtörzsével.

De egy kis akkut hasmars után a semminél több.

Én mikor komolyra vettem a dolgot, NOW Probiotics-ot vettem, ami 10 féle törzset tartalmaz és 25 milliárd a csíraszám. Van belőle 50 milliárdos is, de azt én már sokaltam (árban is).

2022. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!