Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elengednétek a 12...

Anyukák! Ti elengednétek a 12 éves lányotokat a barátnőivel "plázázni" egy-két órára?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Mármint Budapesten az egyik plázába vásárolgatni meg ilyenek? Nem tuti nem.
2014. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ hol, vidéken simán, Budapesten nem hiszem.
2014. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
attól függ hova. talán úgy hogy én hozom viszem őket..!
2014. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ti valami burokban éltek?
2014. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát 12 évesen azért én bőven elmentem mindenhova egyedül Budapesten belül, persze nem este sötétben, de napközben igen. Vásárolni, különórákra ilyesmi.
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A lányomban abszolút megbízok, segít a házimunkában, kitűnő tanuló, szófogadó, sose hazudott, mindig mosolygós, vidám kislány, egyáltalán nem lázadó.

Úgyhogy most nagyon meglepett hogy megkérdezte, hogy elmehetne-e a barátnőivel délután, egy egy-két órára a barátnőivel teázni, vagy vásárolni, meg ilyesmi.

Azt mondtam hogy, rendben, majd meglátjuk. Abszolút beleegyezett a válaszomba, még kicsit virult is, arra a 'talán' szerű válaszra, mivel mint mondtam, szófogadó,meg minden.

Én azért kicsit féltem, de teljesen megbízom benne, és szerintem elengedhetném egy lányos programra 2 barátnőjével(ismerem a csajokat, már voltak is nálunk, és rendesek is) mondjuk 14:00, és 16:00 között? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. febr. 15. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi miatt aggódsz egyáltalán? Mi bajuk történhet?
2014. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem nem élek burokban de Budapesten nem engedném el plázázni azért sem mert nem hinném,hogy az a legnagyobb szórakozás egy 12 éves kislánynak,hogy a plázába mászkál a barátnőivel,meg vásárolgat a teázás meg ilyenek más téma a közeli teaházban.
2014. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
igen elengedném, sok 12 éves egyedül közlekediik ha 2 órával késöbb ér haza mert el ment a barátnöivel nem történik semmi ersze tudjak róla, na meg van mobil igy végképp nem kell aggódni. A kulturáltabb bevsárlóközpontokban (mammut, mom park) végképp semmi baj nem lehet. talán a westendben a legrázosabb a közönség, de mindnehol sok a biztonsági őr. meg kell neki mondani ha bárki oda menne hozzájuk bármi fura indokkal azonnal menjenek oda egy felnötthöz és szóljanak neki (lehetőleg nőnek) vagy egy őrhöz.
2014. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen el. Neki is kell egy kis lazitas.
2014. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!