Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesnek milyen omega-3...

2 évesnek milyen omega-3 tartalmú multivitamint lehet adni?

Figyelt kérdés
Tudom, egyen halat. Nem kényelemből/lustaságból adnám kapszulában.
2014. febr. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi egy éves korától eskimo kidset adunk neki, ez simán csak halolaj. A multivitamint nem tartja jónak a férjem, így ezt kapja+D vitamint, és télen béres cseppet.
2014. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
52%

A patikusunk azt szokta mondani, a 4 évnél fiatalabb gyerekek ösztönösen tudják mi kell nekik.


Ha, ahogy írod is nem kényelemből akarod adni, akkor a Multi-tabs Omega-3 mat javasolnám, úgy tudom ez 2 éves kortól adható

2014. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor váltsatok patikust. :) Ez ebben a formában nagyon nagy butaság (még akkor is, ha mi sem igazán pártoljuk a multivitaminokat - más miatt). Akkor az a gyerek, aki abszolút nem hajlandó gyümölcsöt vagy zöldséget fogyasztani, tudja, hogy neki ezekre a tápanyagokra nincs szüksége?
2014. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt adom az én 2 évesemnek, ez is csak halolaj, de finom citromos aromája van, nincs sem hal íze, se szaga, gond nélkül beveszi a vitamin osztásnál :) És garantáltan tiszta forrásból származik, és semmi (káros) adalékot nem tartalmaz

[link]


Ugyaninnen vettem és adom neki egyébként a Manó Manna Elixírt, ami immunerősítő, (multivitamin, ha tetszik), szintén organikus, természetes forrás, ami a felszívódás szempontjából nagyon sokat számít, ezek érnek a legtöbbet...

2 évesnek csak napi 1 kiskanál kell belőle, szóval jó sokáig kitart, úgyhogy csak elsőre tűnik húzósnak az ára...

2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kerria ***** válasza:

Ápolónő nagymamával, gyógyszerész ismerőssel megáldva, eszem ágában sincs patikust váltani. :)

Nagyon örülök, hogy végre van egy olyan patikus, aki nem agyba-főbe ajánlgatja a vitaminokat.

Óvónőként tudom, látom, tapasztalom, hogy mire képes a közösség, és annak a hatása. Tízóraira minden gyerek megeszi a gyümölcsöt... otthon pedig nem... Ugyanezt tapasztaltam a játszótereknél is, sógornőm gyerekeinél is. Ha nap közben kint hagytam nekik a gyümölcsöt megették. Nem vitatatom, hogy vannak kivételek... szóval nem váltok patikust!


Ismerősöm kislánya volt nagyon vitaminhiányos, neki eszt a multi tabsot javasolta a doki, 3 hónapon belül rendeződött a helyzet. Minden készítmény más és más, mint minden ember és gyerek is. Ki kell tapasztalni kinek mi válik be. Csak a tapasztalatomat írtam le.

2014. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!