Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt utalja a...

Mennyi idő alatt utalja a Pest Megyei Államkincstár az anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 30 napjuk van rá, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ki mennyi idő után kapta meg. Ha lehet, írjátok oda, hogy postán vagy számlára. Én postára kértem. Köszönöm!

2014. febr. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar megkaptam, postán küldtem el az igényléseket múlt hét elején, hétfőn a számlámon volt a pénz.
2014. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg gyors volt! Akkor reménykedhetek, hogy én is megkapom lassan. Múlt hétfőn küldtem el szintén postán az igényléseket. Köszönöm a választ!
2014. febr. 19. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is postán küldtem el és rá egy hétre érkezett meg a számlámra a pénz. Tényleg gyorsak, meg is lepődtem.
2014. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tényleg nagyon gyorsak akkor. Remélem a postai utalást nem húzzák 30 napig.

2014. febr. 20. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!