Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero pontok beváltása, hogyan?

Libero pontok beváltása, hogyan?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nincsen meg a kért 20 pont,amikor ingyenes a posta,akkor azt honnan tudom,kiírja az oldal,amikor pötyögöm be a kód azonosító számokat?

Ha több pontom van,azt jóváírja az oldal?

Hogyan is működik ez?


2014. febr. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pl mindig amikor megkezdem a pelenkat feltöltöm a kódot. Most van 56 pontom. Amikor van valami jó, akkor beváltom. Ha van 50 pontod és beváltné egy 31 pontos pohárra, akkor marad 19 pont.


20 pont alatt nem szállítanak ki.

2014. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2014. febr. 21. 13:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg kérhetik a blokkot,most akkor meddig tároljam,3 hónap lehet kevés idő?
2014. febr. 21. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a blokk sincs meg és a kód sem.

Sosem tartom meg, sosem kérték még.

2014. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mikor egyszerre 100 pontot töltöttem fel, és váltottam be. Jött egy mail, hogy küldjem be nekik a kódokat, mert szúrópróbaszerűen ellenőriznek. Írták, hogy a termékeket csak akkor küldik, ha minden ok.
2014. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!