Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Falmatrica gyerekszobába?...

Falmatrica gyerekszobába? Rendeljek, vagy fessem meg? Konkrétan ezt.

Figyelt kérdés

[link]

Mert ugye a matrica leszedhető, a festés meg nem :)

Íróasztal mellé kerül, szeptemberben kezdi a sulit a lányom.


2014. febr. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
matrica :)
2014. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jó pofa! :) Festeni is lehet, mert elég egyszerű formája van. Viszont én is a matricára szavazok, azon indokkal, amit te is mondtál! A matrica leszedhető. Ha megviselt lesz az évek során, vagy már nem tetszenek a baglyok, akkor lelehet szedni a falról. Én a matricára szavazok! :)
2014. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a festésre szavazok. Valóban nem leszedhető, de mire megunná, talán úgyis ki kell majd festeni.


Azért tetszik jobban a festés, mert bár lehet kapni ízléses matricákat, nekem kicsit erőltetett. Olyan mint a sima festett fal, vagy a fűrészporos tapétán ugyanaz a festék. A sima fal szebben vissza adja a színeket, nem túl sok.


A festett minta jobban egybe olvad a szobával, esztétikusabb, NEKEM. :)

2014. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megfestettem egy hasonlót,nekünk bejött.A festék az egyszerű diszperziós színező volt(a tubusos) és vettem hozzá falra való lakkot is,így nem kenődik el és következő festéskor sem lesz útban,mert rá kell festeni(egy réteggel biztosan több kell majd rá)
2014. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!