Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz március 1-től szocpol...

Lesz március 1-től szocpol használt lakásra? Valaki tud esetleg erről valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznàlt lakás vásárlásra nem volt soha, és nem is lesz szocpol, csak már meglévő lakás bővítésére lehet lesz fél szocpol. Vagyis ha hozzá építessz adnának, de csak meglévő gyerekekre lehetett idáig igénybevenni
2014. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kamu hír volt.

[link]

2014. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én múlthét pénteken voltam a családsegítőnél, ott azt mondták, h lesz, csakhogy ahhoz mindkét szülőnek kell bejelentett munkahely. Bár ezt nem tudom, h h gondolták....
2014. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 persssona válasza:
Szia! Én most vagyok terhes! 10hetes! Igényelhetem a szocpolt én is? Élettársi kapcsolatban élek ez az első gyermekem 22éves vagyok! Párom szüleinél élünk és a tetőtér kialalítására kellene pénz! Oda tervezünk +2 szobát fürdőt wc-t es nappalit! Mik a feltételei a szocpolnak? Köszönöm a válaszokat előre is!
2014. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!