Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeri az Azalia nevű fogamzás...

Ismeri az Azalia nevű fogamzásgátlót? Jelentkezett vérzés nálatok is? És mennyi ideig tartott? És a vérzéskor abba hagytátok a szedését? Várok minden választ .

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves szedem, mostanában volt egy kis vérzésszerű, de nem olyan mint a rendes menzesz, azt mondta az orvos hogy szedjem nyugodtan tovább addig amég szoptatok. Előfordulhat vérzés nem kell abbahagyni. De nem tudom h neked az elején kezdett e vérezni. Szerintem te is a dokiddal konzultálj.
2009. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* bocsi 1 éve szedem
2009. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én ma veszem be belőle a 14-ik tabit . Most ez az első levél amit szedek.

Tegnap jelentkezett a vérzés először. Hát annyira nem erős mint a mesis vérzés.Csak nem tudom mit tegyek abba hagyam e .

2009. dec. 13. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj még , ne hagyd abba, elvileg el fog múlni, pár nap múlva ,ha tartósan vérzel akkor keresd fel a nődokidat.
2009. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a szedés után kb.14 nappal volt egy enyhe vérzés,aztán rá 2 hétre magint aztán abbamaradt,míg szoptattam.Nem kell abbahagyni,folyamatosan kell szedni.
2009. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

De Én úgy vettem észre hogy nem éppen enyhe a vérzés. Jó nem is azt mondom hogy annyira erős mint a mesis vérzés

Mindegy szedem és meg látom mi lesz

2009. dec. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!