Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egész pontosan mik a nagycsalá...

Egész pontosan mik a nagycsaládos kedvezmények?

Figyelt kérdés
Nem erre utazunk/illetve utaztunk mikor bevállaltuk a 3. babát,csak gondoltam jó lenne tisztába lenni velük:)
2014. márc. 18. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvodában, iskolában féláron van a kaja, vonaton 90%-al lehet utazni, de csak ha veled van mind a 3 gyerek. Családi adó és járulékkedvezmény 3 gyerek esetén max. 99 ezer Ft lehet havonta. Akkor olcsóbb belépők különböző helyekre, állatkert, élményfürdő, ahol adnak nagycsaládos kedvezményt. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nálunk a bölcsibe is előnyt élveznek a nagycsaládosok.
2014. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,meg hallottam olyat,hogy majd suliban a tankönyv ingyen van...vagyis a könyvtárit megkaphatják,ugye?
2014. márc. 18. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, ingyen van, de úgy tudom vissza kell adni. Ez még nekem sem aktuális, mert 2 óvodásom és egy 1 hónapos babám van:) Bár, talán a munkafüzetet érdemes lesz megvenni. Sógornőm lánya pl. mikor érettségizett, össze-vissza kellett keresnie matematika szöveggyűjteményt vagy mit, mert vissza kellett adnia, az írásbelire meg kellett volna vinni. Sajnos, sokszor kaptak már rossz állapotban lévő könyveket, kitöltött munkafüzeteket, annak meg mi értelme? Szóval, ez a rendszer így nem a legjobb, inkább megvenném a könyveket.
2014. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Főleg az h ezekből mit lehet 91.napos magzati kortól igényelni és mi az amit születése utàn?
2014. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsó,ilyen is van?magzati kortól lehet igényelni kedvezményt?

Ja amúgy a tankönyv még nekünk is odébb van:)

2014. márc. 18. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A családi adókedvezményt a magzatra is lehet kérni, amennyiben a terhesség elmúlt 91 napos. Viszont, magzatra ha nem vagytok házasok, akkor csak a terhes nő kérheti, az apa csak a gyerek születése után. A férj kérheti magzatra is.
2014. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel fűtőtök,de van gáz ár támogatás is,ami nekünk 1 havi gázszámla.
2014. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A könyveket könyvtárit kapunk,de a munkafüzeteket újat kapjuk.
2014. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!Távhő van nálunk,panelban lakunk.

A családi adókedvezménynek akkor majd jobban utána járok én is:)

2014. márc. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!