Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Rómeó névről?

Mit gondoltok a Rómeó névről?

Figyelt kérdés
Második név lenne, az első Róbert.
2014. márc. 22. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Finoman szólva is kisebbségi név. A Róbert Rómeó pedig egyenesen szörnyű.
2014. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és nem tartozom a kisebbség közé. A vezetéknévvel együtt szépen is csenghet akár.
2014. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám h kisebbségi név, én is az Ámbár Tanár Úr c. filmben hallottam először. Am meg ennyi erővel a József, János, Zoltán stb is lehetne kisebbségi név mert ugyebár elég sok van belőle, köztük is biztos.
2014. márc. 22. 13:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem is egy kissebbségi emberke jut eszembe először erről a névről. :) De szerintem ne izgasson, hogy más, ismeretlen emberek mit gondolnak. Ha nektek tetszik, adjátok ezt a nevet a gyereketeknek. Olyan név úgysincs, ami mindenkinek tetszik.
2014. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Megkérdezted, mi a véleményünk a névről. Az enyém, mivel én még csak a kisebbségnél találkoztam ezzel a névvel, a fent leírt. Ha nem tetszik, sajnálom.
2014. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, Rómeó és Júlia meg minden, de attól még itt többnyire a kisebbségiek adják. Ami nem kell, hogy zavarjon, nekem is tetszik egy lánynév, ami sokak szerint "cigányos"... én ettől még simán választanám. Viszont a Róbert Rómeó nem tetszik együtt.
2014. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű név, a Róbert mellé meg főleg...de ízlések és pofonok.
2014. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!

Ne foglalkozz ,hogy mit gondolnak mások.az én lányom is olyan nevet kapott amit mindenki lehurrogott mert kissebség ad ilyen nevet.Hát elmondom Neked,hogy imádjuk a nevét és nem bántuk meg egy pillanatig sem.

2014. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon kisebbségi név egyértelműen.
2014. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Márió jobb.
2014. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!