Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be szoktátok tenni a bébiételt...

Be szoktátok tenni a bébiételt üvegestől a mikróba?

Figyelt kérdés
Csak mert egyszer próbáltam, de úgy 7-8 mp után pattant egyet az üveg, pedig még a mikró teljesítményét is csökkentettem (a teteje nem volt rajta természetesen). Sérülhet ilyenkor az üveg/lehet ettől baja a bébiételnek?

2014. márc. 28. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én persze, hogy szoktam üvegben melegíteni ételt.
2014. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Mindig rakok a tányérjéba és annyit melegítek. Bár a kisfiam ritkán eszik meg egy teljes üveggel.
2014. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem.a tálkájába szoktam kiszedni és abban melegítek
2014. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszoktam tenni 40mp-re körülbelül, de még sosem pattant el.
2014. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig üvegestől melegítettem, sose volt belőle probléma, pattanni se hallottam sose.
2014. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még nem tettem be. Kiszedem a táljába és abban melegítem meg.
2014. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jégtánc ***** válasza:
Szintén tálkában melegítettem,nem az üvegben.
2014. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát, igen. logikus a tálka, de én vhogy higiénikusabbnak érzem az üveget, abból is kapja, műanyag kanállal. asszem paramami vagyok ebből a szempontból. anyumnak van három kutyája, a konyhától pár lépésnyire, azzal egy légtérben vannak a kosaraik. ott fekszenek, alszanak (tüsszentenek, vakaróznak, stb) és gyakran be is mennek körbeszaglászni... amúgy félreértés ne essék, imádom őket, csak vhogy így semmit nem érzek "eléggé tisztának"
2014. márc. 28. 23:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A mikrót nem mindenki ajánlja baba étel melegítésre, a mikrohullamok miatt.
2014. márc. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zabmester ***** válasza:
Nagyon ritkán tettem csak be a mikróba üvegben a bébiételt, de amikor betettem, akkor sosem pattant el az üveg, elvileg bírnia kell. Én csak azért nem tettem be, mert ugye nem melegszik egyenletesen, viszont abban a pici üvegben macerás volt utána összekeverni, inkább kitettem tányérba rögtön melegítésnél.
2014. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!