Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a baby sitter?

Mennyibe kerül a baby sitter?

Figyelt kérdés
Az ovis kisfiam mellé kerestem baby sittert hétvégékre, mert dolgoznom kell. Egy barátnőm ajánlotta ezt a kedves hölgyet, ismerem személyesen, azt mondta haveri alapon szeretné megszabni a díjat, majd megbeszéljük, gondolkozzam el rajta, mennyit szánok rá. Szerintetek mennyit fair adnom, ha reggel fél nyolctól du ötig lesz vele három napon át? Tizenötezer forint plusz az utazási költség nagyon sóher? Nem szeretném kihasználni, hogY ismerős.

2014. ápr. 2. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hétvégente ennyi? hosszú távra keresed? Bp v vidék? Éjszaka is?
2014. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten átlagban olyan 800/1000 Ft-tól olyan 1.500/2.000 Ft/óra (határ a csillagos ég, főleg ha pl. angol anyanyelvű stb.) a babysitterek óradíja.


Attól is függ a díj, hogy van-e szakképzettsége, gyakorlata, mert más az, hogy "kedves hölgy" és más az, hogy egyébként főállásban diplomás óvónő vagy pl. csecsemő- és gyermekápoló vagy szociális munkás és más a ráérő egyetemista diáklány is.


Napi 9,5 óra az idő, amit a gyerekkel kell tölteni vagyis 3 nap alatt összesen 28,5 óra.


A te 15 eFt-os díjazásod 5 eFt/nap az kb 500 Ft-os órabér- ne is haragudj, de én ezt nagyon kevésnek és sóhernek tartom. Én erre legalább 25 eFt-ot adnék.


Ha valóban jó a babysitter, megbízható, ismerős ajánlotta, akkor azért a minimum 800-1000 Ft-ot illenék megfizetni- főleg ha máskor is igénybe vennéd a szolgáltatását.


Útiköltséget általában nem szoktunk külön fizetni, de emellett számomra természetes az, hogy megkínálom kávéval, innivalóval, illetve ebéddel is.

2014. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 20 ezret adnék (ennél többet nem) a 3 napra, utiköltséget nem fizetnék.

az egy honapban neki 80 ezer..tisztán.

2014. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én keveselem. Alsó hangon 30at adnék plussz uti ktg.
2014. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, érdekelne memnyit kapott a bébiszitter végül, mert én is keresek. Egy hónapban 120 óráról beszélgetünk.ha 800ft-al számolok az 96000ft egy hónapban....
2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!