Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Au-parek! Milyen korú gyerekek...

Au-parek! Milyen korú gyerekekkel a legnehezebb? Milyen gyakori, hogy a szülőkkel van több baj mint a csemetével?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul bébiszitter.


Egyébként szerintem ez nem korfüggő. A hangsúly itt a neveltetésen van.

Voltam au-pair külföldön, 14, 12 és 2 és fél éves gyerekekkel foglalkoztam. A kicsi iszonyatosan elkényeztetett gyerek volt, borzalmas volt a vele töltött idő. A 12 éves... az megint egy borzalmas kategória volt, nyávogott mindenért, visszabeszélt a szüleinek, sírt pedig fiúról van szó... a 14 éves, egy halál nyugodt rendes, figyelmes, tisztelettudó volt :)

Szóval nagyon sok múlik a neveltetésen és a családi környezeten.

2014. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

aupair, babysitter, nanny nem ugyanaz.

a babysitter napi 4 ora házimunkát végez, 4 orában a gyerekekkel van.

az aupairnek több mindent kell csinálnia, a nanny meg teljesen "szülöpotlo".


nekem is van pár tapasztalatom.. dolgoztam Angliában, Izraelben, Ausztriában, Svájcban, Franciaországban, mint aupair. Gyerekek: 4 honapos, 10 honapos, 2,5 éves, 4 éves, 5 éves, 7 éves, 9 éves, 12 éves..stb stb stb. A gyerekekkel még csak lehet is mit kezdeni, a szülök nehezebb esetek..

2014. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!