Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinaltok emlekdobozkat...

Csinaltok emlekdobozkat gyermekeidnek? Hogy nezz ki, mik vannak benne?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez jópofának tűnik, még nem hallottam róla. Mikor csinálják ezt az anyukák és milyen "alkalomra"?
2014. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyem egy nagyobb méretű cipősdoboz szep csomagolopapirral bevonva. Benne van a kórházi karkoto, az elso kiesett fog, egy napló, amit a terhesseg alatt írtam neki tele levelekkel, szárított rózsa, amit az elso születésnapjára kapott, rajzok a bölcsődei, ovodai korszakbol.
2014. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából neve eddig nem volt a doboznak, de akkor mostmár van. :)


Egy kis disney-s dobozkában gyűjtök dolgokat, amit később megmutatok majd a lányomnak.

Eddig ezek vannak benne: kórházi nevtabla, karszalag, koldokcsat, első pelus, ilyesmi.


Egy szép lapra felirtam pár eseményt, pl mikor bújtak ki az első fogai, mikor állt fel először.. :)


Később gondolom belekerül még az első hajtincse, kiesett fogacska stb. Ez még a jövő titka. :)


Ezeknek én speciel örültem volna, ha annak idején összegyűjtik nekem.

2014. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintetek egy ilyen emlékdoboznak fiúgyerekek is örülnének nagyobb korukban? Nekem két fiam van. Csak mert szerintem egy ilyen dolgot inkább a lányok értékelnének jobban, vagy rosszul gondolom?


Egyenlőre még nem csináltam a dolgaiknak szép dobozt, de gondolkodtam rajta. Mindkettejüknek megvan a karszalagja, köldökcsatja, az első kettő pozitív teszt, néhány UH-os kép (bár ezek nem valami jó minőségűek, 4d-n nem voltam egyikkel sem.)

2014. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 speedcars válasza:
Szia!Nekem is két kisfiam van,és én az első perctől kezdve rakok el mindent ami velük kapcsolatos..Terhességi tesztek,karszalag,köldökcsipesz,de még az aznapi újság is megvan amelyik napon születtek :)Első kis cipő,első fogkefe... :)Ovis rajzok. És igazából nem is csak miattuk rakok el mindent ami valamihez kötődő emlék,hanem sokszor olyan jó elővenni,és átnézni az emlékeket :) A nagyobbik már 9 éves múlt,neki telik rendesen a doboza már ;)És igen,mivel pasik,lehet hogy annyira nem fogják értékelni mint ha lányok lennének,de nekem majd akkor is szép emlékeket idéznek.:)
2014. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnék. Nekem is eltette anyum a karszalagom, első hajtincsem, első fogam, stb.
2014. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őrzöm a fogakat,bölcsis-ovis-sulis rajzokat,remekműveket,az első hajtincset,szülinapi meghívókat egy dobozban,és külön albumban a képeket,amiket majd 18 éves korukban kapnak meg a fiaim.

Most még csak egy IKEA-s doboz,név nélkül,de akkor majd készítek valami körítést is:)!

2014. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ékszeres dobozban tartjuk, nagyobb fajtaban amibe több dolog elfér. Van benne pozitív teszt, ultrahang kép, koldokcsipesz, az első levágott hajtincse, a szülinapi gyertyai 1-2-3, borostyánlánc, es egy kicsit véres vattaparnas ragtapasz amikor vert vettek tőle a kórházban, ezzel ragasztottak le ( ez mar kicsit beteges, de a férjem mindent eltesz) Amugy a férjem ötlete volt ez az emlékdoboz is, nekem eszembe sem jutott de mar en is látom hogy jó ötlet volt.
2014. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es, szerintem a fiúk/férfiak nem értékelik, de ha lesz feleségük, azoknak biztos tetszeni fog es ugyanúgy örömmel nezegetik majd mint a gyerekkori képeket, úgyhogy szerintem nyugodtan gyűjtogess.
2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem raktam dobozba, de eltettem a kórházi karkötőt, a köldökcsonk fogót (nem tudom mi a pontos neve), a papírt ami a kis kocsin volt, az első cumit. Most 3 éves 9 hónapos a kislányunk, bele fognak kerülni az ovis rajzai és minden, amit az oviba csinál. Az első hajtincse a babakönyvébe van beleragasztva.
2014. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!