Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iyen időben kell sapka 5...

Iyen időben kell sapka 5 hónapos babára? Milyen ruhában lehet kivinni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A 4 hónapos babámra mindig adok vagy sapit vagy kendőt ami a fülét is védi
2014. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell sapka, legfeljebb egy vékonyabb, átmeneti, de nagyon csalóka az idő, árnyékban kifejezetten hűvös van.
2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen kell.meg pici
2014. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém 7 hónapos, én még adok rá. Most tervezek venni neki egy hajpántot. Az védi a fülét a szél ellen, de mégsem olyan meleg, mint egy sapi.
2014. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél éves a fiam. Ha napsütéses, nem túl szeles időben viszem ki, akkor nem adok rá kb. egy hónapja. Elég nagy kupolája van a babakocsinak, nem nagyon fúj be a szél, de leginkább azért nem adok rá, mert hiába vékonyat adtam rá, lerángatta magáról (pedig megkötős), és ordított, mindig visszaadtam rá, de leszedte, ha elaludt és sikerült rajta tartanom, akkor pedig teljesen beizzadt alája, így én megpróbálom ráadni mindig, ha leszedi, akkor nem erőltetem. Én már 20 éve nem láttam sapkát, egyszerűen nem vagyok fázós, beteg sem voltam már 20 éve, ezek szerint ő is ilyen. Ez alatt az egy hónap alatt nem fázott még meg, így nem aggódom ezen.

Ruha pedig: Body, rugdalózó, egy kis takaró, van body, felső és nadrág plusz takaró. Ennél több ruhában szintén ordítva sír, és izzad.

2014. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az enyém 11 hónapos, de én még mindig adok rá egy vékony sapkát, pedig nem vagyok az az agyonöltöztetős anyuka... Nincs is sok haja, a szél is fúj(dogál), nem hiányzik a fülfájás egyikünknek sem.

Szerintem felül 3 vékony réteg azért legyen rajta (body, rugi vagy 1 vékony pulcsi és egy kis melegítőfelső/kardigán), alul pedig 1 közepes vastagságú réteg, pl. kis farmernadrág vastagabb zoknival/kocsicipővel, vagy csak a rugi alja és egy kis pléd.

2014. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, de még 22 fokban is adok rá egy vékony kissapkát, főleg a fülét féltem. Sajnos volt már egy enyhébb külsőfül gyulladása, így óvatos vagyok sapi-témában :)
2014. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!