Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek szerinted is lányos nevek?

Ezek szerinted is lányos nevek?

Figyelt kérdés

Ariel, Ármin, Flórián, Jácint, Gábriel (külföldön mondjuk nem gáz), Szilveszter, Valentin.

Valahogy egyiket sem tudom elképzelni, pl. sportólónak vagy katonának. Elnézést, ha valakit megbántottam.


2014. ápr. 21. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ariel az egyetlen, ami lányos nekem, az is a kis ha leány miatt. Az Ármin kimondottan tetszik. Sportolora csak annyit mondanék: Albert Flórián......
2014. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akkor néz utána.

[link]

2014. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az Ariel és a Jácint lányos,de a többi nem,talán azért,mert ismerek ilyen nevű fiúkat és igy hozzájuk kötöm.
2014. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csollány Szilveszter?
2014. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

kellett Walt Disneynek nevet adni a kis hableánynak..ráadásul, egy férfinevet...én ismertem ilyen nevűt, csöppet se volt lányos, s mikor született, még nem találták ki, hogy lánynév...


Ariel Sharon?

2014. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az Ariel nem jön be. AZ Ármin az egyik kedvencem ha lehetett volna még egy gyerekem és fiú lett volna, ezt a nevet kapta volna.
2014. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát az Ariel és a Jácint számomra lányos, pedig tudom, hogy 1000 éve fiúk viselik...de sajnálom....ha a Jázmin, Nárcisz, Boglárka és minden virágnév lánynév, akkor a Jácint fura kivêtel..


A Valentin és a Gábriel nekem selyemfiús, de nem lányos. :D


A többivel nincs gond.

2014. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiamat Árminnak hívják és mellé dobtuk még az Andrást is és úgy még jobban hangzik. Amúgy nekem a Jácint is tetszik.
2014. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem azok, sőt nekem a Felicián is az
2014. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az Ariel, Flórián és Jácint igen, a másik négy viszont szerintem egyáltalán nem, és az sem jelen semmit, ha az első három igen. Ezen semmi nem múlik. :)
2014. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!