Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3,5 éves,104 cm magas, bátorta...

3,5 éves,104 cm magas, bátortalan kislánynak vennél 12-es pótkerekes biciklit?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a 14-esre nem mer ráülni. Eddig semmilyen jármű nem érdekelte.
2014. ápr. 26. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb inkább futóbiciklit vegyetek, utána pillanatok alatt megtanul két keréken kerózni.
2014. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves kislányom most 100 cm. 22 hónaposan tanult meg 12-es pótkerekessel bicajozni. Lassan 16-osra kell cserélnünk.
2014. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
105 cm a fiam és 16os bicajunk van.
2014. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, 95 centi magas, és 14-es pótkerekes bicója van. Tesóméktól örököltük, nem akartam kisebbet venni. Úgy voltam vele, hogy majd megtanul ezzel menni, addig marad a futóbringa. Most tél végén meglátta a pincében, és mondta, hogy hozzuk fel. Kipróbálta, és pár nap alatt ügyesen meg is tanult vele menni. Döcögős úton még vannak néha elakadások, de amúgy ügyes.
2014. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a futóbringát javaslom. (Egy nagyon nyuszi 6 éves lány anyukája).
2014. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy a futóra biztos, hogy nem ül rá... játszótéren sem tudtam soha rávenni, hogy kipróbálja. Motor sem érdekelte.

Akkor 14-es vegyünk? 16 a magassága alapján elvileg jó lenne, de szerintem nem merne ráülni.

2014. ápr. 26. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

12es az nagyon ügyes piciknek van, 2 éveseknek. szerintem nem tudná használni, annyira kicsi lenne neki. fiam pont 104cm volt mikor 16os vettünk neki.


amúgy ha ennyire bátortalan és nem is akarja, akkor miért? annyi minden más van, pl. roller. az nem magas, nem is kell túl nagy bátorság...

de jármű se kell ha ennyire távol áll tőle, majd lesz más amit szeret és ügyes lesz benne :)

2014. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod, fölösleges a bicó? Mert én is erre hajlok, de minden egyes ismerősünk furán néz, hogy nincs neki, és azt mondják, azért nem érdekli, mert még nincs... amúgy ügyes kislány, de tényleg óvatos, pl járni is akkor mert, mikor atomstabil lett, nem is esett soha, mászóka, csúszda dettó. Kölcsön roller van, ment vele pár métert, de nem lett a rabja.
2014. ápr. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!