Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan hónap, amikor nem...

Volt olyan hónap, amikor nem szeretted volna, hogy szülessen a babád? Miért? Figyelembe vettétek ezt a próbálkozáskor?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
nem akartam télen szülni. nagyfiamat januàrban szültem, rossz volt minden szempontból.
2014. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ősszel nem szívesen szülnék, mert amúgy is nehezen viselem a meleget, terhesen megpusztultam volna. Szerencsére pont télre esett a terhesség, nemsokára szülök.
2014. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Örültem ha össze jött... amúgy az elsőt április közepén szültem és szupi volt :D A másodikat Június elején és szintén szupi volt :D A harmadikat ha minden jól megy a Jézuska hozza,hát biztos kevesebbet fogunk levegőzni.
2014. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon hiszek a horoszkópokban, mégis van egy jegy, amiben nem szerettem volna, ha a gyermekem születik. Nekünk inszeminációval lett a babánk és amikor épp csinálták a kezeléseket kizárt volt, hogy abból a "rossz" hónapban szülessen a babánk. Ha nem sikerült volna és tovább kellett volna folytatni a kezeléseket, akkor biztos, hogy nem hagytunk volna ki próbálkozást emiatt.
2014. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Mivel 2 vetélés és 5 hónap próbálkozás után sikerült, teljesen mindegy volt hogy melyik hónapban születik.
2014. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Elsőnél nem számított, csak úgy jött, decemberi lett, de utána a kistesóknál már mindenképpen késő őszi- kora téli gyerekeket akartam (sikerült is).
2014. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermkem augusztus végi. Annyira tetszett, hogy újra ezen időpont körül szerettem volna, tehát nyár vége-ősz eleje között. Télen semmiképpen nem akartam, mert nekem az lett volna borzalmas, ha a hidegben, hóban fagyban kellett volna nagy hassal botorkálni, a kismamaruhákról nem beszélve. Szeptember végén született a második lurkó. :) 3 hónapot próbálkoztunk, de végül úgy alakult, hogy azonos neműek lettek, ráadásul a kicsi nagyon nagyot nőtt egy hónap alatt, úgyhogy a nagyobb tesó ruhái egy az egyben öröklődtek és még az évszak szerinti ruházat is azonos! :)
2014. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
En most februarban szulttem.feltem h hideg lesz meg ho marcius aprilisban.de szerencsere amiota megszuletett gyonyoru az ido.nyaron lettem terhes hat nagy hassal tuti nem birtam volna azt a meleget.igy is olyan vizes voltam h csak na.na de hogy a kerdesre is valaszoljak en attol tartottam h vizonto lesz.szerencsere pont halak lett.:-)a probalkozasnal nem vettuk figyelembe.elsore osszejott.de szerintem aki gyereket akar annak mndegy mikor szuletik.nem fog ezert senki probalkozos idot kihagyni csak h ne egy bizonyos idoben szulessen.
2014. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Minden évszakban (sőt,a hónapoknak a fele is megvan)szültem már, számomra teljesen jelentéktelen, hogy mikorra esik a terhesség vagy a szülés. Nem múlt ezen semmi szerintem.
2014. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én április és május hónapokban szülnék legszívesebben, de amit semmiképp sem szeretnék, hogy decemberi baba legyen.
2014. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!