Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajnalban vettem észre és...

Hajnalban vettem észre és azóta is fáj a combhajlatom. Nem az ágyékom annál feljebb a hasam alatt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha mintha érezném hogy pici dudor lenne ott, a másik oldalhoz képest. és van hogy olyan furán megfájdul a hasam alja, olyan feszülős érzés...anyukám szerint lehet hogy a baba feküdt rá valamire, de egész nap ott lenne, meg azt is hogy a méhem nő úgy hogy nyom valamit. de én gondoltam arra is hogy valami nyirokcsomó bajom lehet. szerintetek? köszi segítséget.
2014. ápr. 30. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lágyéksérv is lehet, pláne ha ott a dudor. És ha még mindig ott van az azt jelenti, hogy kizáródott, amivel minél előbb orvoshoz kell menni.
2014. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi első. és ez mitől alakulhat ki? egyik napról a másikra? éjjel mikor kimentem wc-re alig bírtam menni, utána vissza az ágyba. meg a kényelmesen elhelyezkedni sem tudtam.
2014. ápr. 30. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Magától is kialakulhat, de lehet, hogy a baba tolt el valamit. Lényeg a lényeg ha valóban kizáródott akkor nem kéne holnapig várni mert a kizáródott sérvnek nincs vérellátása, tehát elkezd elhalni az adott szerv (a te esetedben valószínű egy bélszakasz) és az ártalmas lehet a babára is is, de elsősorban rád.

Még ma este menjetek be az ügyeletre.

2014. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!