Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy gyereknek...

Mennyibe kerül egy gyereknek az azonnal kiállított ideiglenes személyi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Semennyibe.

Bementek, csinálnak róla egy fényképet, felveszik az adatait (születési anyakönyvi kivonatról), aláírsz egy pár helyen. Megkérdezik, hogy ha kész van az "állandó" személyi, akkor e-mailben, vagy sms-ben értesítsenek-e róla.

Kinyomtatják az ideigleneset, laminálják. Azt megkapjátok, 90 napig érvényes. Ha elkészült az új, akkor azt vinni kell, le kell adni és kapjátok az újat. Max. 10 perc, nemrég csináltattunk a 4,5 évesünknek, nála a fényképezés miatt kicsit tovább tartott, mert bohóckodott, alig tudtak róla értelmes képet csinálni, mert mindenki dőlt a röhögéstől, olyan fejeket vágott.

2014. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Off.:

És ha külföldön élünk, akkor hazatudunk jönni azzal a papírral, amit adnak a konzulátuson,hogy készül a személyi/útlevél?

2014. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ideiglenes személyi. Én pár hete csináltattam, mert külföldre akartunk menni. Közölték, hogy csak akkor léphetünk határt, ha megkapjuk, mert ideiglenes nincs. A papírral igazolható a gyerek, de azzal nem lehet átmenni a határon. Kérdezz rá az okmányirodában. 2 hét alatt lett kész.
2014. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez fantasztikus. Várhatunk 3-4 hónapot,hogy hazamenjünk majd.
2014. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 1hete csináltattuk a fiamnak a személyit és kapott ideigleneset!Ingyen volt.
2014. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki az a barom, aki azt írja, hogy nincsen ideiglenes? Vagy nem Magyarországra gondolt, lehet félreértettük!
2014. máj. 2. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Az csak egy igazolás arról, higy megigényelted de az nem ideiglenes.
2014. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondom még 1x! Rendes,fényképes ideiglenes személyi IGAZOLVÁNYT kaptunk! Nem igazolást :-)

5ös voltam.

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi nem az AZ-ról beszélünk, arról csak te beszélsz :)
2014. máj. 2. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam az a barom, köszönöm. Mondtam, hogy kérdezz rá, mert nálunk NINCS ideiglenes személyi, nem adnak, nem kérhető és a többi. Csak a papírt, hogy készül.
2014. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!