Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt bölcsődei dadák...

Vannak itt bölcsődei dadák vagy óvodai dolgozok? Válaszolnanak?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy kisfiam 2 eves mult es felek beiratni bolcsibe! Nemrég költöztünk haza külföldről es mostanaban egyik pillanatban aranyos a másikban pedig lökdösődik csapkodja unoka testvérét! Felek hogy a bolcsiben is vagy majd az oviban is ezt fogja csinalni!

Mit tegyek?

Mar próbáltam hogy el vonom a figyelmet de nála ez nem használ! Nagyon akartos kis fiu! Van bunti sarok ahol szépen megülni amig lenyugszik de azután van hogy folytatja a rosszasagot! Sokat nevet jatszik de sokszor durván, es nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nem szabad!

Mi lesz igy a bolcsiben? Oviban?

Bolcsiben hogyan reagálnak arra az ott dolgozok hogy esetleg a gyermek verekszik? Mivel tudjak le szoktatni róla? Van esetleg ötlete valakinek mit csináljak?

Nem durva a helyzet, szoval nem annyira agresszív hogy felni kel tole, de van hogy csapkod, lökdösődik!

Koszonom a válaszokat


2014. máj. 15. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én bölcsődei gondozónő vagyok. Ne aggódj, ez ne tartson vissza, életkori sajátosság a csapkodó, kissé agresszív korszak a gyerekeknél, mindenkinél másban mutatkozik meg. Le fog szokni magától róla. Ha a bölcsiben nekimegy a társának le kell ülnie a szőnyegre, ha elveszi a másik játékát felkínálunk neki mást, eltereljük a figyelmét, játékba hívjuk. Ha nem válik be, akkor hagyjuk a társaitól távolabb megnyugodni. Hidd el, nem a te fiad az egyedüli, aki ilyen :)
2014. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!