Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Klára névhez?...

Mit szóltok a Klára névhez? Adnátok a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

szép név, de szerintem "régies" és konzervatív...

nekem hasonló kategória a Máriával, Erzsébettel és Etelkával :) én ezért nem adnám :) de mondom, nem csúnya név. a Sári és a Rozi is újra divatba jött, pedig az is korábban olyan falusias hangzású volt számomra.

2014. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Inkább mint a Borsikát és Dzsesszikát.

De amúgy nem adnám manapság.

2014. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy Klárát ismerek, Ő pedig az Èdesanyám. Neki nem tetszik, de ha beegondolunk,hogy a 26 evem alatt nem találkoztam még egy Klárival személyesen,akkor szerintem elég ritka és kulönleges név.

Nekem az Eszter nevet adta,ez nekem se tetszett sokáig,de már szeretem....és semmi Esztizés!!

2014. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon nem tetszik, bocsi :( Mondjuk ên amúgy is a modernebb neveket kedvelem...
2014. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagyon tetszik, nálam is talonban van egy kislnyhoz. :-)

Szerintem nagyon elegáns név, a Klári pedig kedves egy kislánynak.

2014. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Azok közül, akiket ismerek, egyik sem egy jó természet. Persze Kordáné kivétel ez alól. :)
2014. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem rossz
2014. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szép a hangzása,de inkább nénit tudok elképzelni ezzel a névvel,pedig ismerek fiatal Klárát is. Szerintem is konzervatív,régimódi.
2014. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Én a hagyományos, de a régen sem túl gyakori neveket kedvelem. A Klára pont ebbe tartozik, és a kislányom neve is, Ő Márta.
2014. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Biztos, hogy nem (de a Sárát, Rózát sem), nekem nagyon nem tetszenek ezek a nevek, túl öregesek. Már gyerekként is csúnyának tartottam őket, és ez nem is változott.
2014. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!