Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekotthonnak mit küldjek...

Gyermekotthonnak mit küldjek adományként?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni nekik!Magam is anyuka vagyok, kisbabám van, s megrendít azok sorsa akiket elhagytak a szüleik!Sírni tudnék mikor mutatják ezeket a kisgyerekeket a tévében.


Illetve ha pénzt küldök azt tutira a gyerekekre fordítják?Ti kinek küldenétek?


2009. dec. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi itt a csecsemőotthonba játékokat, ruhákat szoktunk adni. Most akarom én is kiválogatni azokat a játékokat amik még jó állapotba vannak, de az én gyerekeim már nem használják. Nagyon jól jönnek nekik ezek a dolgok, mert sajnos nem sokmindent kapnak. Mi gyakorlaton voltunk ott és elrettentő a helyzet :( Tényleg sírni tudok ha rájuk gondolok. Az a sok pici gyerek... Szerintem jobb ha pénz helyett inkább te is ruhákkal és játékokkal támogatod őket, mert azt biztos hogy rájuk fordítják, meg persze örülnek is nekik.

2009. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a közeli csecsemőotthonnak szoktam ruhát ,játékokat bevinni.Egyszer-egyszer körbejárom a gyerekes ismerősöket mindenki ad valamit! Az ismerősöm ott dolgozik ö mondta,hogy a ruhának és a játékoknak nagyon tudnak örülni!
2009. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol vannak ilyen csecsemőothonok?
2009. dec. 28. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

hm ez jo ötlet :) van egy csomo ruhám meg játékom amit oda akartam adni valakinek. de én első körben a helyi szociális intézetre gondoltam, akik a családokhoz mennek ki és segitenek ha kell - lehet h nem ez a nevük de nem jut eszmbe a nevük.


de akkor megkérdezem a gyermekotthont iss a közelben :)


köszi az ötletet :)

2009. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak, itt meg tudod nézi, ahogy én látom leginkább Pesten vannak, de hátha valamelyik másik településhez közelebb laksz.

2009. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brian0 ***** válasza:
Ruha, játék, annak mindig lesz gazdája!
2011. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!