Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt anyuka aki Olaszország...

Van itt anyuka aki Olaszországban él? Júliusban költözünk.24 hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni?
2014. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia én is Olaszországban élek, ha gondolod irj privit, ha tudok szivesen válaszolok.
2014. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már Magyarországról semmit nem akarok odavinni. Mindent ott akarok megvenni a picinek. Ott milyen pelenkát használnak az anyukák a babákra? Milyen törlőkendőt meg fürdetőt vegyek majd a picinek?
2014. máj. 20. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Privát is válaszolhattok. Most látom, hogy egyiktek felajánlotta.
2014. máj. 20. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
itt is van sok féle. pamperst használtam az első évben majd huggies-t. itt van elég jo áron chicco pelenka is de nekünk nem vált be. viszont a babaàpolàsi szerekböl csak chiccot vettünk. popsitörlöböl is huggiest használtunk mivel elég vastag ami nekem szempont volt.a tápszer drága, jobb ha szoptatod a babád. ha van egyéb kérdésed szivesen válaszolok de inkább irj privátot mert arról jön nekem üzenet igy viszont mindig keresgélnem kell :)
2014. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!