Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az ALDI-s,...

Mennyibe kerül az ALDI-s, LIDL-s törlőkendő?

Figyelt kérdés
Elég nedves? Megéri az árát?
2014. máj. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Az Aldis az utolsó helyen végzett, ez a teszt jó, mert szakértő is hozzá szól...


[link]


Nem is gondolná az ember milyen összetevőkből áll... :S

2014. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor kilőve, bár szerencsére a lányaim nem allergiás tipikusak és ekcémásak sem. De azért nem kísérleteznék rajtuk.


DM (zöld) csomagos törlőkendőt használjuk már vagy 3 éve. Anno a nagyon, most a 3 hónapos picin. Igazából nincs vele gondom, csak gondoltam spórolok, mert ezen lehetne. De így nem éri meg.

2014. máj. 23. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a márkát, amit belinkelt az első válaszoló nem is kötném az Aldihoz. Aldihoz inkább a MyLove törlőt és pelenkát kötöm. Az Aldis törlő jó minőségű, saját tapasztalatból mondom és az összetevői alapján. Azt hiszem 455 vagy 499 egy 80 darabos csomag. Nagyon ritkán akciózzák le. Én amúgy leginkább DM-es babylove törlőt használok, de olykor előfordul, hogy veszek Aldis MyLove-ot. E két márkán kívül semmi mást nem vásárolnék. Az Aldis MyLove-ot nyugodtan veheted. A linkelt márka tényleg gagyi, olyat ne vegyél!

Lidl márkát nem ismerem, azzal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

2014. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Spórolni nem tudsz vele, mert szinte tök egyforma árban van a MyLove és a BabyLove.
2014. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem ez a táblázat nem állja meg a helyét, már csak ha az árat nézzük, mert pl. a Rossmannból és a DM-ből is van 80 darabos. Ennek az árát kellene beleírni a táblázatba.

A többivel nem vitatkozom, mert nem vagyok vegyész.

2014. máj. 23. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Aldis MyLove popsitörlő az egyik kedvencem, a fehér csomagosat használjuk. Elég nagyok a kendők, jó nedvesek, az illatuk is jó és az ára is nagyon szuper.


Nem értek egyet azzal, hogy ritkán akciózzák le, 2-3 hete volt legutóbb akcióban, 2-t fizet 3-t kap akcióban. Előtte is volt pár héttel leértékelve.

2014. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Lidl-s Softino törlőkendőt használok. 72 db-os és 280 ft és jó. Bár a kislányom már 4 éves, így én már csak kéztörlésre használom, de bevált. Pont elég nedves és kellemes az illata. Egy próbát szerintem megér.


Az Aldisat nem próbáltam.

2014. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Édesanyám a LIDL-ben vett egy óriás csomag törlőkendőt :)

A nagy csomagon belül 3 db csomag volt, fogalmam sincs hány db-ot tartalmaz de tudom, hogy rengetek van benne, illetve jár hozzá doboz is. Ez volt 1300 valamennyi. Szerintem nagyon jó

2014. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!